Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Messi İnsan Mıdır ?

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,716
10,341
113
Spor konusu açabilir reis
Messi futbol için ayrı kitaplar yazılır bence çok başka bi oyuncu dünyada o kadar futbolcu varken sahada iş yapamayan sayısız oyuculardan kat kat daha iyi rekorlar kıran ''MESSİ''
Orasi ogle reis gol anormal gelmedi fikrimi soylemek istedim sadece tabiki konu acilabilir

ertunc88

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,586
2,601
113
yav kardeş messi bu golden kariyeri boyunca yüzlerce attı zaten,sence olay bu mu? Messi mi ronaldo mu tartışması katarda kapanmadı mı ya neyi karşılaştırıyoruz hala :D
sana katılıyorum kral gençliğim boyunca yazdım zaten yorumlarda prime ronaldocuydum hem disiplini hem gücü hem kazandıkları örnek bir sporcuydu en başta ama messi son düzlükte . yı zaten dünya kupasıyla koydu

ertunc88

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,586
2,601
113
Orasi ogle reis gol anormal gelmedi fikrimi soylemek istedim sadece tabiki konu acilabilir
kral yapma maçın son saniyesi kaç maçta kaç ilk maçında takımını kupa maçında galibiyete taşıyan frikik golü izliyorsun :D Ki takımın geçmişi ortada ligte bile feciler :D

Jaddy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,151
719
113
Dün akşam izleyen varsa az çok neyi vurguladığımı anlamıştır hazırlık maçında boş kaleye kafayla atamayan ronaldoyu görünce zaten dedim kafada bitirmiş bu adam artık messi akşam orta sahadan alıyor dönüyor ki sert bir futbol oynanıyor o liglerde arap ligine benzemez bir iki adam geçiyor ara pas atıyor ne kadar başarısız olsada attığı adamlar
Dostum sen şakamısın messiyle ronaldonun arasında 2 yaş fark var bak bakiyim 2 yıl önceki ronaldoya çok saçma kıyaslaman dünya kupası aldı diye 2 side kıyaslanacak oyuncular değil ronaldoda arabistanda frikikten gol attı attığı frikikler bile kariyerinde eşit boş yapmışsın

ertunc88

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,586
2,601
113
Dostum sen şakamısın messiyle ronaldonun arasında 2 yaş fark var bak bakiyim 2 yıl önceki ronaldoya çok saçma kıyaslaman dünya kupası aldı diye 2 side kıyaslanacak oyuncular değil ronaldoda arabistanda frikikten gol attı attığı frikikler bile kariyerinde eşit boş yapmışsın
ronaldonun arkasındaki takımla messininki birmi dost dünya kupası nasıl bir kıyas olmasın 2 en iyi oyuncu kıyaslamasında :D 2 yaş konusunda tartışılır ronaldo fiziksel olarak messiyi her konuda zorlar hala daha bence konu futbol

ertunc88

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,586
2,601
113
Eğer imkansız frikik istiyorsan ronaldonun arsenala attığı orta sahadan frikiği iZle derim
imkansız bir gol değildi nadiren yaşanan güzel bir andı bu kadar içerlemeyin la :D o dediğin golle bu kıyaslanacak bir gol değil o çok farklı bir seviye

Jaddy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,151
719
113
ronaldonun arkasındaki takımla messininki birmi dost dünya kupası nasıl bir kıyas olmasın 2 en iyi oyuncu kıyaslamasında :D 2 yaş konusunda tartışılır ronaldo fiziksel olarak messiyi her konuda zorlar hala daha bence konu futbol
Kardeşim o farklı işler arjantindeki oyuncular messiye sahip çıktılar bütünleştiker Portekizde öyle olmadı adamlar sahip çıkmadılar yıldız oyuncusuna yapcak bişey yok her dünya kupası alan ozaman ronaldodan daha iyi olsun çok saçma şeyler onlar kariyerinde yaptığı işlere bakıcaksın dünya kupası alması tabi bi artı ama ronaldoyuda 2.plana atamazsın

Jaddy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,151
719
113
imkansız bir gol değildi nadiren yaşanan güzel bir andı bu kadar içerlemeyin la :D o dediğin golle bu kıyaslanacak bir gol değil o çok farklı bir seviye
Niye içerleneyim kardeşim ben kıyaslamıyorum adamlar kıyaslıyor diyor frikikten yaptığı şey insanlık değil falan juninho o frikikten 50 tane atmıştır

ertunc88

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,586
2,601
113
Kardeşim o farklı işler arjantindeki oyuncular messiye sahip çıktılar bütünleştiker Portekizde öyle olmadı adamlar sahip çıkmadılar yıldız oyuncusuna yapcak bişey yok her dünya kupası alan ozaman ronaldodan daha iyi olsun çok saçma şeyler onlar kariyerinde yaptığı işlere bakıcaksın dünya kupası alması tabi bi artı ama ronaldoyuda 2.plana atamazsın
Messinin arkasındaki takımla ronaldonunki birmi dost bir son maç yedek kaldı ronaldoki bence haklıydı hoca evet bence iki top seviye oyuncu arasında seçim yapamıyorsan kazandıklarına bakarsın bu bir takım oyunu ve messi daha iyi bir lider demekki bireyselliğide kenara bırakmak lazım atletizm değil sonuçta

ertunc88

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,586
2,601
113
Niye içerleneyim kardeşim ben kıyaslamıyorum adamlar kıyaslıyor diyor frikikten yaptığı şey insanlık değil falan juninho o frikikten 50 tane atmıştır
yoo bende o seviye değildi diyorum ama herkes 90+2 de kendi faul yaptırıp ps de gibi gol atmıyor normal birşeyde değil

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,984
43,567
113
Ben mi frikik atıcam abi
D35475E2-565E-4E33-89D0-E3306957D417.jpeg