Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Messi Mi ? Ronaldo Mu ?

Messi Mi ? Ronaldo Mu ?

• Kullanılan toplam oy
    114
  • Anket kapatılmış .

yutukay2116

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
813
283
63
Ronaldo'nun en büyük başarısı messiyle kıyaslanması

besiktaslitl

SİYAH BEYAZ DEVVAM..
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,398
1,930
113
Shellac demeyenler neyin kafasını yaşıyor

BonnieParker

Rus Mafyası
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,267
818
113
Ronaldo diyenler futboldan anlamıyordur tenis maçı izlesinler

Theadren

kαчвєtmєk, kαzαnmαnín вír pαrcαsídír.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,585
794
113
Net Messi Ronaldo gibi egosu yok

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,391
1,476
113
Saha içi ve saha dışını baz alırsak, duruşu ve çizgileri olan Ronaldo'yu açık ara seçerim.
Hokkabazın teki. Bir defasında basın konuşmasında masa üstündeki coca cola şişelerini yere indirmişti. O firmadan şimdiye dek kazandığı milyon dolarları da söyleseydi keşke. Şarlatan hepsi. Tribünlere oyna yeter. İnsanlar bayılıyorlar böyle ucuz şovlara.

Son düzenleme:

1Hilal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
321
167
43
Hokkabazın teki. Bir defasında basın konuşmasında masa üstündeki coca cola şişelerini yere indirmişti. O firmadan şimdiye dek kazandığı milyon dolarları da söyleseydi keşke. Şarlatan hepsi. Tribünlere oyna yeter
Bu senin görüşün hocam. Ben aksini düşünüyorum. Ronaldo İsrail karşıtı olmayıp, Arabistan'a gitmese idi bugün dünyanın bir numarası olurdu.

Gönüllerde bir numara eri tüm görüş ve yorumlara saygı duymakla birlikte teferruattan ibaret.

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,391
1,476
113
Bu senin görüşün hocam. Ben aksini düşünüyorum. Ronaldo İsrail karşıtı olmayıp, Arabistan'a gitmese idi bugün dünyanın bir numarası olurdu.

Gönüllerde bir numara eri tüm görüş ve yorumlara saygı duymakla birlikte teferruattan ibaret.
Avrupanın futbol temposuna ayak uyduracak yaşı geçtiği için Arabistana gitti. Yılda 200 milyon dolardan 2.5 yıllık anlaşmayı mı reddedecekti 38 yaşından sonra. Tamamen para için gitti. Bunun için de yadırgamıyorum zaten. Ben olsam ben de aynısını yapardım.

Fakat siz gözünüzde İsrail Misrail falan fistan diye biraz fazla abartıyorsunuz bence. Arabistana gitmesinin İsraille ideolojiyle falan bir ilgisi yok ki zaten

Barcoreus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,419
246
63
Hokkabazın teki. Bir defasında basın konuşmasında masa üstündeki coca cola şişelerini yere indirmişti. O firmadan şimdiye dek kazandığı milyon dolarları da söyleseydi keşke. Şarlatan hepsi. Tribünlere oyna yeter. İnsanlar bayılıyorlar böyle ucuz şovlara.
O hareketleri yaptıktan sonra nasıl olduysa kariyeri dustu ilginçtir. Bence Ronaldo bi insanın çalışarak isteyerek biseyler basarabileceginin kanıtıdır. Messi yetenektir. 1 senedir messiyi pek duymuyorum bile artık ama ronaldo hala sosyal medya karşımıza cikiyo :D

1Hilal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
321
167
43
Avrupanın futbol temposuna ayak uyduracak yaşı geçtiği için Arabistana gitti. Yılda 200 milyon dolardan 2.5 yıllık anlaşmayı mı reddedecekti 38 yaşından sonra. Tamamen para için gitti. Bunun için de yadırgamıyorum zaten. Ben olsam ben de aynısını yapardım.

Fakat siz gözünüzde İsrail Misrail falan fistan diye biraz fazla abartıyorsunuz bence. Arabistana gitmesinin İsraille ideolojiyle falan bir ilgisi yok ki zaten
Dostum sen nereden aldın ideolojiye getirdin. İsrail görüşü ve Arabistan'a gitmesi iki farklı başlık.
İsrail görüşü çok şey kaybettirdi ona
Arabistana da para için gitmesi kaybettirdi. Özet bu

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,391
1,476
113
O hareketleri yaptıktan sonra nasıl olduysa kariyeri dustu ilginçtir. Bence Ronaldo bi insanın çalışarak isteyerek biseyler basarabileceginin kanıtıdır. Messi yetenektir. 1 senedir messiyi pek duymuyorum bile artık ama ronaldo hala sosyal medya karşımıza cikiyo :D
Hacı adam zaten 40 yaşına girdi 😁 robot değil ki bu. Tabi ki düşecek

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,391
1,476
113
Dostum sen nereden aldın ideolojiye getirdin. İsrail görüşü ve Arabistan'a gitmesi iki farklı başlık.
İsrail görüşü çok şey kaybettirdi ona
Arabistana da para için gitmesi kaybettirdi. Özet bu
Alemsiniz gerçekten. Adam 2.5 sezon için 500 milyon dolara anlaşma yaptı. Buradaki çoğu kişi ondaki servetin yüzde 1 ine sahip olsa kafayı sıyırır. Neyi kaybetmiş adam 😁

Çoluğuma çocuğuma ölmezden önce daha ne kadar mal mülk para bırakabilirim diye düşünüyor. 38 yaşından sonra ne yapabilirdi Avrupanın yoğun temposunda. Manchesterdaki halini hepimiz gördük

Rcbo17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
737
191
43
Messi doğuştan yetenekli, Ronaldoda çalışma hırs ve azim var. Yani Ronaldoda Messi kadar yetenek olmadan bu kadar efsaneleşebildiyse tabiki ronaldo