Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı MhkMhk / Dk 90 ms0

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Muarrem diye bi çocuk vardı kaptan lakaplı , borç aldı benden paranı geri gönderecem ama int bankacılığına giremiyorum telefon faturam kapanmış diye 2 aylık telefon faturasını dahi bana kitleyip gitti , borcunu vermeyi geç faturalarını ödetmişti adi herif umut hatırlıyodur :D

Recebb

Sinerjiii
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
42,718
12,609
113
Muarrem diye bi çocuk vardı kaptan lakaplı , borç aldı benden paranı geri gönderecem ama int bankacılığına giremiyorum telefon faturam kapanmış diye 2 aylık telefon faturasını dahi bana kitleyip gitti , borcunu vermeyi geç faturalarını ödetmişti adi herif umut hatırlıyodur :D
Ahahahahhh yok artık :)

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
öyle kazanıyoduk diyosun

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
La olm sor umuta bana sorma, harbi şimdi çekiliş kovaladığıma bakma çok olaylar atlattım ben bi cezaevine girdim çıktım sonra çekilişe düştük bütün param gitti oraya girince , öncesini biliyo umut :D
Abi cezaevi serüveni nasıl oldu :D

Recebb

Sinerjiii
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
42,718
12,609
113
La olm sor umuta bana sorma, harbi şimdi çekiliş kovaladığıma bakma çok olaylar atlattım ben bi cezaevine girdim çıktım sonra çekilişe düştük bütün param gitti oraya girince , öncesini biliyo umut :D
Anlat barışım dınleyelım noldu düştün mapusa