Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti MHKMHK / Risk Budur

Kupon Miktarı
2000
Kupon Oranı
4.45

Eray53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,346
287
83
Avrupa liginde penaltı kactgini yeni gordum haydi bakalim. Sallayin gollerii

Kaplan02

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,468
1,258
113
Bol şanslar dost gelme ihtimali yuksek

BaBaYa_GeL

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK PAŞAM
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,976
556
113
penaltıyı kacırdı aklımı kacıracam boyle sacma bır penaltı atışı olur mu daha maçlar başlamadan shakhtar a bassaydın dıcektım ama basmıştın artık hıcbırsey degısmıyecek :) :)

MHKMHK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,751
5,122
113
Penaltı kaçırmasada bu defansı zor aşar sevilla herşey yolunda gidiyor maçta ters birşey yok çoğu kişi kazanır bu maçtan

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,876
76,421
113
Penaltı kaçırmasada bu defansı zor aşar sevilla herşey yolunda gidiyor maçta ters birşey yok çoğu kişi kazanır bu maçtan
penaltı kacmasa ilk yarı 2 golde kalırdı bence şimdi coz zor senın kupon ama belli olmaz umarım iade alırsın

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,902
1,138
113
Kanka onlar uzatmalardan sonra penaltilara kaliyolar ya anca o zaman o kadar gol atarlar oda sana yaramaz 😁

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
herkesin bütçesi farklı Alicim bize göre öyle :)
dostum bu butceyle alakalı bısey degıl 500 luk 4 kupon yapsa kombıne 4 ununde geldıgını dusun bu aldıgı paradanda fazla alır .en kotusu 2 sı gelse parasını cıkartır kar a gecer.gecen sene düğünden önce bende boyle basıodum dostum iş değil bu yüklü basmak

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,876
76,421
113
dostum bu butceyle alakalı bısey degıl 500 luk 4 kupon yapsa kombıne 4 ununde geldıgını dusun bu aldıgı paradanda fazla alır .en kotusu 2 sı gelse parasını cıkartır kar a gecer.gecen sene düğünden önce bende boyle basıodum dostum iş değil bu yüklü basmak
herkesin tarzı farklı saygı duymak lazım bellide olmaz belki olacaktı kısmet

MHKMHK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,751
5,122
113
Wolwes maçının 4 kartına 5 k atacaktım maçta 3 kart çıkmış