Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti MHKMHK / Sevilla Berabere

Kupon Miktarı
500
Kupon Oranı
5.63

MHKMHK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,751
5,122
113
inter tehlike tutar umarım
Sevillanin rakipleri interden açık ara güçlüydü Inter tamamen medyanın sisirmesi diye düşünüyorum. Sevilla UEFA'nın demirbaşı. 1v0ç kale gibi duruyor bence. Ama UEFA finalleri hatırladığım kadarıyla penaltılarla belli oluyor. Ama Inter'in hücum hattı kâbus gibi :D

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,462
150,643
113
dost 2-2 bitebilir 0-2 bitebilir inter kazanacağını düşünüyorum şahsen bakalım nasıl bir sonuç bizi bekliyor :D

Dogus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,783
6,765
113
ben 0/2 diye düşünüyordum ama inşallah 0/0 biter.

MHKMHK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,751
5,122
113
dost 2-2 bitebilir 0-2 bitebilir inter kazanacağını düşünüyorum şahsen bakalım nasıl bir sonuç bizi bekliyor :D
bende şu analizleri falan görünce inter demeye başladım her tip oyuncusu var adamların ama sevilla defansı iyidir

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,462
150,643
113
bende şu analizleri falan görünce inter demeye başladım her tip oyuncusu var adamların ama sevilla defansı iyidir
sevilla Uefa kralı ama İnter alıcak gibi hissediyorum dost direk mi yener uzatmada mı yener bilmiyorum ama kupoyu inter alıcak gibi hissediyorum :) ben kendi kuponumda direk inter yener oynadım :)