Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Migros Moneypay Hk.

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,825
76,324
113
Yuh faize bak ya ne yapacan peki ödeyecek misin
Yuhluk bir şey yok ortada 1 sene diyor 1 senede dolar yüzde 50 yaptı ona göre geliyor faizler bi ekpara kullandık her ay zam yapıyolar faize 1.89 dan 4.24 e çıktı

• Beğen
Tepkiler: BJK

Antep7575

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,859
3,486
113
para yokki iş güç de yok anca 100-200 çekiyorum sitelerden günü kurtarıyom borcu bilmiyorum napıcam durumlar kötü
Al benden de o kadar günü kurtarıyoruz valla ben Allahtan birini buldum her maaşta yerime kendi yatırım yapıyor kendi maaşında birde zorlandığın durumda ailedekileri TCsini kullan diğer bilgileri yanlış yap onların üzerine para çek arkadaş gönderdi de al

haluklevent

Ahmo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,441
1,054
113
Al benden de o kadar günü kurtarıyoruz valla ben Allahtan birini buldum her maaşta yerime kendi yatırım yapıyor kendi maaşında birde zorlandığın durumda ailedekileri TCsini kullan diğer bilgileri yanlış yap onların üzerine para çek arkadaş gönderdi de al
Nereden nereye dimi

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,351
4,151
113
Kötü bir durum

acoriginsfor

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
494
337
63
buranın faizleri çok sıkıntı arkadaşlar. hem akdi faiz + gecikme faizi koyuyorlar. öyle bildiğiniz kredi kartı , kredili mevduat hesabı değil. bilginiz olsun. en kısa sürede buraya eğer borcunuz varsa ÖDEYİN

ragoo10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
267
178
43
Arkadaşlar ekte belirttiğim uygulamadan 7-8 ay önce 700 TL borç alıp mobil ödeme ile nakite dönüştürmüştüm.
Şimdi aradılar borcunuzu ödemeniz beklenmektedir faiz ile 1050 TL oldu dediler
Bu uygulama migrosun uygulaması migros Türkiyeye ait bir kurum olduğu için sizce ödeme olmazsa sonu kötü olur mu yani mahkeme falan..
Moneypay hazır limit fibabanka tarafından sana migros alisverislerin için sunulan bir kredi aslında.migros ile alakası yok durumun bildiğin bankadan kredi kullanmışsin gibi oluyor

Ferhatd

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,184
1,191
113
Seninki iyiymiş 2500 borcu 3200 olarak ödedim üstüne bide limiti 200 e düşürdüler

ntunguc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
797
278
63
Herkeein limitleri düşürmüşler de kullandırmıyorlar

pehlivan35