Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Migros’tan 100 -500 TL Arası Alışveriş Fırsatı

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
paycell gibi buda...verilen limit numara üzerinden oluyor..telefon numarasını ile kayıt oluyorsun zaten tc den belirlemyorlar limiti..faturan düzenli ve yüksek iselimitin 500 ilk aşamada..faturan düşük ve düzensiz ise 100 tl ilk limit.

okankangal

Yeni üye
Yeni Üye
7
4
3
dostlar adam ihtiyacı olan kişiler için güzel bir uygulama paylaşmış. Kullanıp kullanmamak şahsa kalan bir şey kimse zorunda değil

Tarabya1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
763
273
63
bak mesela aga cebimde 100 tl param var çalışıyorum gelecek hafta maaş alıcam avans vermiyorlar bana bu limitle gidip sigaramı alıcam kendi paramda cebimde kalacak ay sonu ödeyip limitimi yükselticem insanlık hali pandemiden dolayı etraf bi daha kapanırsa çok iş görür en azından erzağımı alırım evime :)
bizim memlekette 1 tane migros var oda 60 kilometre

osmanhamdi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
667
243
43
19-21 arası sipariş gelecek gelen siparişteki fişi imzalayıp gönderecem bakalım ne olacak. O fişte geçerli olacaktır herhalde illa Migrostan fiziki alışvere gerek yoktur bakalım akşam.

osmanhamdi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
667
243
43
Benim esim gitti alisverise marketten aldigimiz fisi gonderdik kabul edilmedi sacma sapan bi cvp yazdilar.yasal fis olmali dedi sanirim.ulan siz verdiniz bu fisi b3n imal etmedim ya
Aynı şekilde dönüş yaptılar ne saçma marketin verdiği fiş işte

Scarface067

🥀🥀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,647
1,761
113
Yarım saat alışveriş yaptım kasada uygulama hata verdi ödeme yapamadım

Kmartin91

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
652
267
63
Normal fiş ve ayriyetten 2 kağıt çıkartıyolar ad soyad yazıp imzalıyosunuz

muratabi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
195
64
28
vatandan tv aldık 6.5kya 350 tl migrosta geçerli kart verdiler 2 karton sigara aldım mis gibi