Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Migros’tan 100 -500 TL Arası Alışveriş Fırsatı

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,093
44,407
113
Kumarbaz adamiz suraya para atayim dursun alisveris yaparim dedim 100 olan hazir krediyi 500 yapmislar Screenshot_20220226-053423.jpg

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,093
44,407
113
Dost acaba fiş yüklemesi yaptın mı kendi kendine mi oldu
Bak ss de var kabul etmedi vaktinde denemistim.bugun borcu oderken fazla para yatirdim hanim alisveris yapar diye ondsn yukseltmisler sanirim.fis olayinda sacma salak bisey demislerdi ama neydi hatirlamiyorum.kendi market fislerini atmistim aslinda

mahoaga

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,432
1,627
113
Bak ss de var kabul etmedi vaktinde denemistim.bugun borcu oderken fazla para yatirdim hanim alisveris yapar diye ondsn yukseltmisler sanirim.fis olayinda sacma salak bisey demislerdi ama neydi hatirlamiyorum.kendi market fislerini atmistim aslinda
Anladım dostum eyvallah bilgi için

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,047
44,106
113
1 ay öde borcunu kendi kendine yükseliyor
Yok oyle bır ay ode lımıt yukselmesı 2 aydır duzenli oderız ve kendı paramızı da yukleme öze ragmen aynı 100 gecen mail attık ödemeler duzenli olmasına ragmen yukseltmedıler

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,093
44,407
113
Yok oyle bır ay ode lımıt yukselmesı 2 aydır duzenli oderız ve kendı paramızı da yukleme öze ragmen aynı 100 gecen mail attık ödemeler duzenli olmasına ragmen yukseltmedıler
Valla umut ben 6 aydan fazla oldu kullanmistim 100 borcum vardi bugun 650 yatirdim bakiyeyi 500 yapmislar talep falan etmedim

0che777

BEŞİKTAŞLI OLUNMAZ DOĞULUR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,012
559
113
Ben harcamadım bile kendi kendine yükselmiş demekki var öyle

0che777

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,012
559
113
Hiç işlem yapmayanada yüksek veriyorlar aylardır düzenli ödeyenede yüksek veriyorlar arkadaşım üye oldu 500 dü limiti

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,047
44,106
113
Valla umut ben 6 aydan fazla oldu kullanmistim 100 borcum vardi bugun 650 yatirdim bakiyeyi 500 yapmislar talep falan etmedim
Valla onu bende anlamadım heralde kafalarına göre yukseltıyorlar normalde kullanmam ama kullandıgımdada duzenli öderim gecıktırmem gecen dedım bı mail atayım bakalım nedıcekler dedı duzenli odeyın dıyor yukselır ulan Ac bak bakalım duzenlimi degilmi oyle cevap ver :)

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,047
44,106
113
Hiç işlem yapmayanada yüksek veriyorlar aylardır düzenli ödeyenede yüksek veriyorlar arkadaşım üye oldu 500 dü limiti
İlk uyelige dogru benım Bi arkadasımı davet ettım ben adama 1500 limit vermişler ama kumara ısı yok + bankalarla arasıda iyi anlamadım ben bunların sistemini

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,047
44,106
113
Dayı heralde içerde 300 500 bırakıcan belkı ona nazaran yukseltıyor olabilirler

0che777

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,012
559
113
İlk uyelige dogru benım Bi arkadasımı davet ettım ben adama 1500 limit vermişler ama kumara ısı yok + bankalarla arasıda iyi anlamadım ben bunların sistemini
Bende 750 yi napsam kumar furra orayada atamıyoruz alışveriş yapmam dedim birilerine yardımcı olayım faturası olan falan
bende 750 varda limit ben bunu napıcam kumar furra orayada yaptıramıyoruz alışveriş yapmam dedim bari faturası olan falan varda geri ödemeli yardımcı olayım oda yok kalsın bari

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,047
44,106
113
Bende 750 yi napsam kumar furra orayada atamıyoruz alışveriş yapmam dedim birilerine yardımcı olayım faturası olan falan

bende 750 varda limit ben bunu napıcam kumar furra orayada yaptıramıyoruz alışveriş yapmam dedim bari faturası olan falan varda geri ödemeli yardımcı olayım oda yok kalsın bari
Moneypay da fatura odenmıyorkı sadece sigarayla nakıte cevirirsin Baska turlu olmaz eve al birseyler erzak falan o toplara hıc gırme bence

0che777

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,012
559
113
Moneypay da fatura odenmıyorkı sadece sigarayla nakıte cevirirsin Baska turlu olmaz eve al birseyler erzak falan o toplara hıc gırme bence
Knk bu mobil bozumda telefon hattına değilde ev interneti üzerine bozum yapan varmı böyle birşey

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,047
44,106
113