Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Milabet 15 TL Deneme Bonusu

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,689
1,396
113
Bunların Açlıktan Ağzı Kokuyor Lan Çevirdim 50 Yatırayım Dedim 100e çıkardık diyor amk 1.40dan çeviricem bide dalğamı geçiyosunuz

gokhan1975

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,267
618
113
Çekim yapacaktım yatırım şartı 100 TL oldu dediler şimdi bu güvenilir site mi güvenilir diyen salağın önde gidenidir 3-5 kişiye göz boyamalık öderler sonra tırtttttt

Hayaletboy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,119
327
83
100 TL 1.40 cevircen o kadar ugraş 60 TL İcin bence gidin bildiginiz siteye 100 yatırım yapıp cevrımsız bonus alın daha iyi

Capta55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
153
40
28
TÜMBET SENIN ALLAH BIN BELASINI VERSIN KAPATSINLAR BU SITEYİ YOKU DEVLET

Capta55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
153
40
28
tumbet hesaları tv100 de sayfa sayfa var tumbet 18 yaş altı uye alıp cocukları kumara alıştıırıyor

Capta55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
153
40
28
kşm tunbete bır lıra para yatırır bılsın kı ceza yıyecek

umut6868

♪♫••..❤..••♫♪ Üçkağıtçı üye ♪♫••..❤..••♫♪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,301
432
83
Bence sitelerden daha çok dolandırıcı olan sitelerden bonus kovalayıp o parayı çekip bi daha o siteye adım dahi atmayanlardır üslup meselesine gelince zamanında buraya sponsor bi kaç sitenin desteğide bana kanka diye hitap etti ne var bunda bana göre efendim beyfendi vs gibi kelimeler kullanmasindansa kanka dost gibi kelimeleri kullanması daha hoş daha güzel zaten hakaret edenlerinde bunu neden yaptiklarini anlamiş değilim sitede paralari kalmamis bişeyleri kalmamış dolandırıcı diyorlar adamlar piyasaya yeni girmiş belli işte bi promosyon yapip para dagitmak istiyorlar niye bu kadar abartiyosunuzki eminimki bu bonus yatirimsiz olsa dedelerine kadar papara hesabi açıp para çekmeye çalışırlar.