Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Milbet 20 TL Deneme Bonusu

Hamsilipasta

HOP HEMŞERİM NEREYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,684
6,613
113
Ben yazdım ama gelmemiş diye vermediler dün öğlenden beri okadar chate bağlandık şaka gibi site
Ağa hep aynı şeyler mesela bı site vardı 50 TL veren sadece SMS gelen kişiler alabilir diyordu sms gelmeyenler de aldı ben mail felan attım SMS gelmediyse alamazsınız diye

herseyayriyazilir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
221
72
28
sms gelmediyse alamazsınız diyor,smsi olan birisi ekran görüntüsü alırsa denenebilir

FALCONN48592

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
16
5
3
Vermiyor canli desteğe bağlanıp talep ediyorsun sms ile davet mesaji almadiginizdan deneme bonusu hakkınız bulunmuyor diyorlar

CHOSENONE

Üye
Yeni Üye
37
16
8
Bana da vermediler sms ile bilgilendirilmemisim, boyle bir şart koşul mu var ya, sacma salak site

Sbyy026

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
136
15
18
Arkadaslar cekim yaptim 150 tl
Yatirmis oldugunuz tutarin herhangibir kazanc siniri yok 35 fk felan surdu canli destek bonustan dolayi sanirim biraz gec cevap veriyor birde 10 tl ve katlari seklinde cekim yapiliyor bilginize kusuratli verdiginizde cekim islemi iptal efiliyor dilefiginiz yontemle c4kim talebi verebiliyorsunuz

Garip0

Bahtsizgarip.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
5,490
2,376
113
Arkadaslar cekim yaptim 150 tl
Yatirmis oldugunuz tutarin herhangibir kazanc siniri yok 35 fk felan surdu canli destek bonustan dolayi sanirim biraz gec cevap veriyor birde 10 tl ve katlari seklinde cekim yapiliyor bilginize kusuratli verdiginizde cekim islemi iptal efiliyor dilefiginiz yontemle c4kim talebi verebiliyorsunuz
bende aldim ama cekim yapacak para yok 100 tl olursa bakiye :)

Doktor06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
465
193
43
Ben çekim yaptım arkadaşlar yalnız çevrimi iyi hesaplayın

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Site lisanslı güvenilir site. Ben de deneme bonusu alacam akşama :)