Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Milli piyango çekilişlerine müdahale edilmesi

Myers

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
494
142
43
merak edenler son bir kaç senede ankara yeni mahalleye kaç defa ikramiye isabet ettiğini araştırsınlar. sonra yeni mahallede hangi güzide kurumumuz olduğunu düşünsünler, sonra da kimlerin finansmanını aldıkları biletlerle sağladıklarını fark etsinler.

RaymondReddington

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,975
1,063
113
merak edenler son bir kaç senede ankara yeni mahalleye kaç defa ikramiye isabet ettiğini araştırsınlar. sonra yeni mahallede hangi güzide kurumumuz olduğunu düşünsünler, sonra da kimlerin finansmanını aldıkları biletlerle sağladıklarını fark etsinler.
Bu yeni bir şey değil dostum fetö terör örgütü üyeleri ingilteredeki kollarına para aktarımı sağlamak için bu yöntemi seçmişler.Kazanılan ikramiyeler kazanan kişiler tarafından kullanılmayıp ingilteredeki örgüt üyelerine finansman sağlandı.Devlet milli piyango ve şans oyunlarını özelleştirdi fakat konuyu çözeceğini sanmam.

Myers

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
494
142
43
Bu yeni bir şey değil dostum fetö terör örgütü üyeleri ingilteredeki kollarına para aktarımı sağlamak için bu yöntemi seçmişler.Kazanılan ikramiyeler kazanan kişiler tarafından kullanılmayıp ingilteredeki örgüt üyelerine finansman sağlandı.Devlet milli piyango ve şans oyunlarını özelleştirdi fakat konuyu çözeceğini sanmam.
vallahi ben almıyorum kaç yıldır milli piyango bileti. aklıma bilyoner'in bütün çekilişlerinin aynı adama çıktığı geldi :D

Burq271

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,475
348
83
Mutlaka fetödür

RaymondReddington

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,975
1,063
113
Mutlaka fetödür
Dostum servis edilen haber bu yönde.Farklı kişilerde olabilir tabiki ama önemli olan çekilişlerin sabote edilip kendi istedikleri adamlara ikramiye kazandırmaları ve insanların haklarını yemeleri.

badi3434

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
487
106
43
Ne güzel valla ülke soyuluyor fetö.Yolsuzluk oluyor fetö. Biz 20 yıldır fetöyü eleştirirken ne diyorsun sen hoca efendiye diyenler... Hey gibi hey.. Tayyip amca var dimi kurtarır sizi