Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Milli Takım, 627. Maçına Çıkacak

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,093
22,655
113
Al a a sok arda guleri semihide g sok

elcor35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,686
891
113
Ne yani 39 yaşındaki Ronaldo 180 dk oynuyor arda 19 yaşında kapasitesi yetmiyormu diyosun şimdi?
Sen yazilani okumuyorsun heralde ben demiyorum bu boyledir montella buna tek basina karar veremez.doktoru arda bu maçta en fazla 25 dk oynabilir derse hocalar buna uyar.bilip bilmeden futboldan anlamadan gelip burda ahkam kesmeyin.arda ya mactan sonra sorsalar o bile aynisini dicektir doktorun ve kondisyonerin kararı diye.kaldi ki montella bu maci gozden çıkarmış olup ardayi ve kenanida cok yipratmakta istemezdi hedef mac cekya macı.

MAGI

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,629
2,135
113
Cüzdanını düşünen varsa bugün çeklerin maçını izlediyse çeklere ne yapıp ne edip bassın bunlardan hiçbir şey olmaz kapasite bu kadar.

cberkdogdu

✅ 💲💲💲💲💲💲
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,351
6,614
113
Futbol bitmiş Allah belanızı versin. 40 dakikadır top çevirdiler. 1 isabetli şut bile olmadı

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,334
5,534
113
3,5 ust bizi kurtaracak ya, olmamasi gereken ne varsa oldu 😔 Ronalda gol atmak istemedi. Sahaya kac kere seyirci girdi oyun hep durdu. Bizim takim hayatinda ilk kez top gormus gibi oynadi. Teşekkürler ne diyelim

Sembol34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
425
110
43
Şu abdülkerimin boyaları nasılda döküldü iyi bakın bütün topları rakibe verdi merih demiral kenarda oturuyor samet kazması oynuyor yazık orta sahamız kevgir ismail yüksek kenarda vah vah bu montellayı antrenör diye bu takıma getirenin taaaa....böyle kaypak utanmaz federasyon başkanına böyle teknik kadro

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,523
44,632
113
Utanç verici bı macti
Şimdi şöyle bı soru sorucam beyler.sizce 3.0dan sonra Portekizli saldi yoksa bizimkilermi iyi oynadılar?
Bence Portekiz skorun keyfini süre süre oyun oynadı ama değişiklikler bayağı etki etti oda bı gercek

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,523
44,632
113
3,5 ust bizi kurtaracak ya, olmamasi gereken ne varsa oldu 😔 Ronalda gol atmak istemedi. Sahaya kac kere seyirci girdi oyun hep durdu. Bizim takim hayatinda ilk kez top gormus gibi oynadi. Teşekkürler ne diyelim
Sahaya seyirci girme işini sadece bizde oluyor saniyordum adamlar tam 4 kez sahaya girdi hepside Portekizli.

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,523
44,632
113
Sen yazilani okumuyorsun heralde ben demiyorum bu boyledir montella buna tek basina karar veremez.doktoru arda bu maçta en fazla 25 dk oynabilir derse hocalar buna uyar.bilip bilmeden futboldan anlamadan gelip burda ahkam kesmeyin.arda ya mactan sonra sorsalar o bile aynisini dicektir doktorun ve kondisyonerin kararı diye.kaldi ki montella bu maci gozden çıkarmış olup ardayi ve kenanida cok yipratmakta istemezdi hedef mac cekya macı.
Tmm bro sensin

Barakuda09

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,117
1,782
113
Portekiz yorulmadan kazandi maci bizim takim ise ilk defa birlikte oynuyotmus gibi oynadilar cekya son macta yenerse hic sasirmam

Sembol34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
425
110
43
Portekiz 10da 10 yaparak gelmiş burada ilk maçı kazanmış yine tam kadro...biz efendim o yorgun bu sakat abuk subuk 11 hayret yahu

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,354
2,437
113
Helal olsun süper oynadılar oturup hüngür hüngür ağladım arda arda arda neymiş be bu arda bildiğin çöp 5kyi çip etti 1 gol atmadılar helal olsun en kış zaman da eve dönmeniz dilegiyle

Rogue

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,403
10,974
113
Utanç verici bı macti
Şimdi şöyle bı soru sorucam beyler.sizce 3.0dan sonra Portekizli saldi yoksa bizimkilermi iyi oynadılar?
Bence Portekiz skorun keyfini süre süre oyun oynadı ama değişiklikler bayağı etki etti oda bı gercek
Portekiz çekya maçında kazanmak için yaptığı baskıyla oynasaydı delik deşik olmuştuk, kasmadılar.