Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Milli Takım

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Kremde bitirici milli takimi bitirdi gsyi şl de bitirdi puahhaha
Hoca mal hoca hala kadroları hoca kurmuyo bu bariz belli milli takıma sol bek getirmiyosun nerde eren elmalı nerde levent mercan stoperlere bak evlere şenlik bu sezon 20 gole katkısı olan adamı oğuz aydını 1 maç deneyip siliyosun fener gs sevdası gırla var beşiktaş düşmanlığı bariz belli gruptan çıkanayız

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,650
3,673
113
Ön taraf iyi de Apo hariç stoper yok takımda. Ki o da yanında uyumlu bir partner olmayınca boşa düşebiliyor zaman zaman.

Ozan'ın sakatlığı çok kötü oldu.Turnuvada bugünkü gibi geriye düşüp çevirmeye çalışacağımız maçlar olacak gibi duruyor.

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,842
15,278
113
Sanki semihten önce her maç 10 atioduk aw. Bide çocuk zaten forvetten ziyade kanat oyuncusu bence

fatih1983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
942
421
63
Işte demekki anlamiyormussun bunu anlamis olduk adami isteyen takimlari gordun mu şu saydigin özelliklerin cogu var sadece boyu kisa diye hava topunda yok fizigi müthiş adam geciyor bitirici ve de duvarda oluyor
Kardeşim sen git larkini wilbekini tartış futbol sana göre değil sanki

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,842
15,278
113
Kerem aktürkoğlu öven olursa hiç cevap vermeyin. Sakın vermeyin çünkü kendinize haksızlık etmiş olursunuz

frenkeştayn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,979
1,376
113
Ahmetcan kaplan bizim mahallenin çocuğu yanımızda büyüdü vallahi defans ta onun oynaması lazım ajaxda döktürüyor çocuk ama adalet yok

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
49,863
24,914
113
Hoca mal hoca hala kadroları hoca kurmuyo bu bariz belli milli takıma sol bek getirmiyosun nerde eren elmalı nerde levent mercan stoperlere bak evlere şenlik bu sezon 20 gole katkısı olan adamı oğuz aydını 1 maç deneyip siliyosun fener gs sevdası gırla var beşiktaş düşmanlığı bariz belli gruptan çıkanayız
Arda kenan oynatirsa semihten umutluyum ben dur bakalim

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,774
6,844
113
Forması garanti olanlar: Mert gunok , Abdülkerim, ferdi Kadıoğlu, Hakan Çalhanoğlu, barış Alper, arda, orkun kokcu, yanlarına gelicek 3-4 keko napicak bakalım, zaten dengeyi de bu kesin olarak formayı alıp almayacağı belli olmayan adamlar bozucak gibi duruyo

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Ahmetcan kaplan bizim mahallenin çocuğu yanımızda büyüdü vallahi defans ta onun oynaması lazım ajaxda döktürüyor çocuk ama adalet yok
Ahmetcan necip kesinlikle olmalıydı samet ne oynadıda aldılar milli takıma merih youtube videosu çekmek dışında ne yapmış ahmet canın westham maçını bi izlesinler yeter zaten

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,141
43,654
113
Neden bazı futbolcuları gerektiğinden fazla abartiyoruz mesela Semih kilicsoy bana göre hiçbir özelliği olmayan bı futbolcu bianda aguero yapıyoruz milli takım hassasiyeti olduğu için birazda sinirlendim bu konuyu açtım yani kaliteli bir futbolcu olmamasına rağmen tepkilerle milli takıma geldi
Sen futbol izleme kral

frenkeştayn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,979
1,376
113
Ahmetcan necip kesinlikle olmalıydı samet ne oynadıda aldılar milli takıma merih youtube videosu çekmek dışında ne yapmış ahmet canın westham maçını bi izlesinler yeter zaten
Vallahi öyle kardeşim ama adalet yok gör bak hiç oynatmıcaklat

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,842
15,278
113
Manu maçını izlicekmişiz
Açsın Kopenhag maçını da izlesin ve kerem iyi desin bakalım. Okan buruk bundan vazgeçti son haftalarda GS top oynamaya başladı çünkü 11 başladığı her maç sayısız atak öldürdü, sayısız top kontrolü yapamadı, sayısız pas hatası yaptı. Umarım montella da takmaz kafayı buna

fatih1983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
942
421
63
Takmış necipe vay arkadaş kimle futbol konusuyorum

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,276
1,069
113
Ben gayet begendim. Polonya gibi takima depte boyle ezmek hoş. Stoper yüzünden kaybettik.
Arda kenan barış hakan abdulkerim ferdi muthiş topçular kerem, irfan, zeki de gayet yeterli.
Özellikle kenan arda barış hakan 4lüsünü çok merak ediyorum.
Bu arada bu ülkede herşey ideolojiye dönüştüğü için pek çok insanın fikrine sadece gülünüyor