Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Milli Takım

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,276
1,069
113
Benim kadrom da
Mert
Zeki kerim ahmetcan ferdi
Salih hakan
Irfan arda kenan
Barış

fatih1983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
942
421
63
Ben futbol seviyorum izlemeyi seviyorum elhamdülillah beşiktaşlıım takımın yarıs çöp bizim tarihin en kötü kadrosu ama semihi forvet sıkıntın varken kadroya almak zorundasın en iyi sezonunu oynadı bence necipi almalısın orkun yedekte süründü kadro dışı kaldı salih özcan ne yapmiş bu sene ama salih uçanın hırsı bu takıma lazımdı milli takımda beşiktaş düşmanlığı yıllardır var
Rasim Ozan Kütahyalı and sully bu ikisiyle futbol tartışılmaz

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
abi koycan milli takımın başına jose morinyoyu bak napıyor

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,815
6,885
113
Sully , Salih Özcan yerine Salih uçan alınmalı dedi, tartışma bitmiştir, konu kilit lütfen @Shellac @Daimon , bide bonus olarak necip i önerdi gözlerimiz kanadı

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,650
3,674
113
Beyler turnuvaya gidiyoruz şakası kalmadı.

Semih'i şu hâliyle milli takıma ittire kaktıra sokanların tek derdi ezkaza bir gol atsa da 3-5 milyon fazla cukkalasak diye düşünmeleri.

Avrupa'ya transferini yapsın tecrübelensin sonraki turnuvaya baştacı olur ama şimdi oynatmak en başta kendisine zarar.

18'inde bir çocuğun bu seviyede oynaması için Arda Güler soğukkanlılığına ihtiyacı var ve o Semih'te yok. Ki bu normal bir şey. İstisna olan Arda.

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,815
6,885
113

Semih'i şu hâliyle milli takıma ittire kaktıra sokanların tek derdi ezkaza bir gol atsa da 3-5 milyon fazla cukkalasak diye düşünmeleri.

Avrupa'ya transferini yapsın tecrübelensin sonraki turnuvaya baştacı olur ama şimdi oynatmak en başta kendisine zarar.

18'inde bir çocuğun bu seviyede oynaması için Arda Güler soğukkanlılığına ihtiyacı var ve o Semih'te yok. Ki bu normal bir şey. İstisna olan Arda.
Aynen katılıyorum, tabi ki gönül ister bi süperstar edasıyla show yapsın , o yaşta oynayan da oynuyor bazı futbolcular dunyada örneklerini gördük

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
50,140
25,248
113

Ne alaka 3 5 milyon bu sene takim berbat olmasina ragmen cok iyi performans gosterdi.. semih besiktasta degilde bir anadolu takiminda olsa agzinizin suyu akardi bizde biliyoruz herhalde dhaa genc olgunlasmasi lazim ama mevcut kadroda forvet oynayacak en dogru isim semih konu tartismaya kapali

fatih1983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
942
421
63
Ne alaka 3 5 milyon bu sene takim berbat olmasina ragmen cok iyi performans gosterdi.. semih besiktasta degilde bir anadolu takiminda olsa agzinizin suyu akardi bizde biliyoruz herhalde dhaa genc olgunlasmasi lazim ama mevcut kadroda forvet oynayacak en dogru isim semih konu tartismaya kapali
Ortada Semih sağında sully solunda sen kesin Avrupa şampiyonu olurduk