Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Milli Takım

maho3232

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
762
295
63
Neden bazı futbolcuları gerektiğinden fazla abartiyoruz mesela Semih kilicsoy bana göre hiçbir özelliği olmayan bı futbolcu bianda aguero yapıyoruz milli takım hassasiyeti olduğu için birazda sinirlendim bu konuyu açtım yani kaliteli bir futbolcu olmamasına rağmen tepkilerle milli takıma geldi
Görende herkes iyi oynadı Semih kötü oynadı anasını satayım defans hattı götünü kaldırana kadar 2 gol yedik

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,650
3,674
113
Aynen katılıyorum, tabi ki gönül ister bi süperstar edasıyla show yapsın , o yaşta oynayan da oynuyor bazı futbolcular dunyada örneklerini gördük
Önümüzde daha yeni Arda Güler örneği olduğu için birileri Semih'i de hemen o kılıfın içine sokup pazarlayarak yolunu bulmaya çalışıyor ama göz var izan var.

Bak belki 30 yaşına geldiklerinde Semih'in kariyeri Arda'dan daha iyi bile olur onu kimse bilemez ama şu an aynı kategoride değiller yani, çok bariz.

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,650
3,674
113
Ne alaka 3 5 milyon bu sene takim berbat olmasina ragmen cok iyi performans gosterdi.. semih besiktasta degilde bir anadolu takiminda olsa agzinizin suyu akardi bizde biliyoruz herhalde dhaa genc olgunlasmasi lazim ama mevcut kadroda forvet oynayacak en dogru isim semih konu tartismaya kapali
Tamam kardeşim kapalı diyorsan kapalıdır.

Geç saatlerde sentetik madde kokusu gelen yere bulaşılmaz, hayırlı geceler...

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,440
22,709
113
Önümüzde daha yeni Arda Güler örneği olduğu için birileri Semih'i de hemen o kılıfın içine sokup pazarlayarak yolunu bulmaya çalışıyor ama göz var izan var.

Bak belki 30 yaşına geldiklerinde Semih'in kariyeri Arda'dan daha iyi bile olur şu an onu kimse bilemez ama şu an aynı kategoride değiller yani, çok bariz.
Birbirinden bambaşka özelliklere sahip 2 oyuncu benzetme saçma

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,440
22,709
113
Getirin ordan las palması arda abim show yapsn

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,456
1,347
113
Olan bu çocuğa oldu.
ÇÖP OĞLU ÇÖP CENK kadro'da
30 maçta 1 gol atan BErtuğ kadro'da
Sonra Neden Milli takımı seçmiyorlar.
Siktiğmin menajerleri yüzünden
Cenk birde çıkmış açıklama yapıyor bu sene gol attım ondan alınacağımı biliyordum :D 55 maçta 11 gol amk
55 maçta büyük takımda 11 gol atan forvet s.gitsin ptt'de top koşturrsun

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,815
6,885
113

Bak belki 30 yaşına geldiklerinde Semih'in kariyeri Arda'dan daha iyi bile olur şu an onu kimse bilemez ama şu an aynı kategoride değiller yani, çok bariz.
Aynen harfi harfine katılıyorum, zamanında kamptan u-21 e gonderdiklerinde anasını zkmdkleri kaldı montella nin, şimdi hazirlik maçında oynattı ki,kimse harcadı etti diyemesin diye, zaten turnuvada 1 dk bile süre vermz

Erova

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
524
136
43
Buyukeksinin milli takımı 0 çeker toplama gsli futbolcularla

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,440
22,709
113
Olan bu çocuğa oldu.
Cenk birde çıkmış açıklama yapıyor bu sene gol attım ondan alınacağımı biliyordum :D 55 maçta 11 gol amk
Cenk mecburi kadroda vasatın vasatıydı bu sezon izlerken çok sövdük ama santrfor eksikliği var

fatih1983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
942
421
63
Aynen sende top toplayici olurdun puahhaja futbola bu alaka düzeyinle
Kardeşim sen ekmeğe peppe derken benim futbol yeteneğim konusulurdu belki futboldan soğudum senin kadar maçta izlemiyorum ancak herşeyi iyi gözlemlerim semihi gözlem altına alarak bu söylemlerde bulundum

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
50,140
25,248
113
Olan bu çocuğa oldu.
aynen öyle valla milli takim bu şekilde yonetildi mi basari gelmez cenki seneye takimda dahi tutmam milli takima aldilar

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,456
1,347
113
Cenk mecburi kadroda vasatın vasatıydı bu sezon izlerken çok sövdük ama santrfor eksikliği var
Eksikliğini dolduracak topcuydu işte :)
Ayağına hakim top dağıtabiliyor. Şut çekebiliyor kerem gibi değil. Çalım'da atabiliyor ama menajer eksikliği var yoksa geniş kadroya %100 alınırdı

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,650
3,674
113
Aynen harfi harfine katılıyorum, zamanında kamptan u-21 e gonderdiklerinde anasını zkmdkleri kaldı montella nin, şimdi hazirlik maçında oynattı ki,kimse harcadı etti diyemesin diye, zaten turnuvada 1 dk bile süre vermz
Ben de memnunum bu maçta oynatmasından. Burada gaza gelmiş kara kartallarımız konuşur ama medyadaki ısmarlama haber/yorum giren lavuklar turnuvada susacak en azından.

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
50,140
25,248
113
Kardeşim sen ekmeğe peppe derken benim futbol yeteneğim konusulurdu belki futboldan soğudum senin kadar maçta izlemiyorum ancak herşeyi iyi gözlemlerim semihi gözlem altına alarak bu söylemlerde bulundum
Yav o kadar kisi yazdi hic dedin mi acaba yanilabilir miyim bir baktin mi semihin 1 2 golünü izledin mi cok kaliteli daha 18 yasinda bir genc neyini yediremiyon aguero diyorsak aguero mu oldu adam makarasindayiz ama çok kaliteli topcu 1 2 macinii 90 dk izle anlarsin