Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Milli Takım

maho3232

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
762
295
63
Reçete belli
Teknik direktör Fatih terim
Yardımcıları Seçil erzan kebapçı Selo

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,650
3,674
113
Grupta Gürcistan olduğu için en kötü 3. olup çıkarız bu arada ben grup işini o kadar dert etmiyorum.

Ama 3. olduğumuz senaryoda son 16'da İngiltere-İspanya falan geliyor. Gruptan çıktığımıza sevinemeyiz valla. :D

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
50,140
25,248
113
Yok la cekya tempolu futbolu seviyo,bizimkilerle fare gibi oynarlar, Portekiz de de bireysel futbolcular öne cikiyo,yani sametle,merihle, yaşlı da olsa bi Ronaldo'yu, pire olan Rafael leao yu filan tutulabilecegimize inanmak hayalperestlik, Gürcistan gene de kapalı kutu kvara dışında bi kaç oyuncusu var Avrupa da oynayan, ama adamlarinda ilk turnuvası onlarda ilk maçlarında direnç gosterirler
Bugunku 11 den cok farkli 11 olacakla samet falan oynamaz 11 önemli tabi bakalim artik ne olacak

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,815
6,885
113
Bugunku 11 den cok farkli 11 olacakla samet falan oynamaz 11 önemli tabi bakalim artik ne olacak
Adamın elinde stoper kalmadı zaten mecbur oynaticak koca kafa çağlar sakat, ozan kabak sakatlandı gitti,elde bunlar kaldı, çıkabilecek en basit grup yani, basarisizligin bahanesi olmaz bu grupta

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,815
6,885
113
Bide adam iki kere red yemiş çekimde, insanların ruyabete olan güveni azalır 😅

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
50,140
25,248
113
Adamın elinde stoper kalmadı zaten mecbur oynaticak koca kafa çağlar sakat, ozan kabak sakatlandı gitti,elde bunlar kaldı, çıkabilecek en basit grup yani, basarisizligin bahanesi olmaz bu grupta
Aynen oyle abdulkerim yanina merih ya da kaan en iyileri bunlar gibi kötünün iyisi

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,276
1,069
113
Fatih terim yarışmacı zamanlarında sırf bize bnelik olsun diye milli takımı kullananlar şimdi dalga geçmek için kullanıyor fatih hocanın ismini hem de tam milli takım çağında..
Ben bu ülkenin insanların çoğunun da milli takım kazanınca sevindiğini de düşünmüyorum
Bu ülkede klüpçülük var ırkçılık var ideolojiler var akıl yok beyin yok
Çok geri kalmış bir medeniyet maalesef

stalinque

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
868
739
93
Grupta Gürcistan olduğu için en kötü 3. olup çıkarız bu arada ben grup işini o kadar dert etmiyorum.

Ama 3. olduğumuz senaryoda son 16'da İngiltere-İspanya falan geliyor. Gruptan çıktığımıza sevinemeyiz valla. :D
dost o dedigin gürcistan yunanistanı eledi en azından grup 3.sü her türlü olurlar

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,276
1,069
113
dost o dedigin gürcistan yunanistanı eledi en azından grup 3.sü her türlü olurlar
Kadro olarak 1 portekiz 2 biz 3 cekler 4 gürcüler
1.olarak başarılıyız
3.olursak başarısız
4 berbat olur.
Hersey matematiktir..
Bu arada her yobaz toplumlar da alay kültürü vardır beğenmediği görüş olunca direk basarlar alayı böylece zamanla cahil ordusuna dönüşür o toplum farklı görüşlere izin verilmediği için.
Türk insanı maalesef bu yüzden dünyada herkesin dalga geçtiği insanlardan oluşur

fatih1983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
942
421
63
Kadro olarak 1 portekiz 2 biz 3 cekler 4 gürcüler
1.olarak başarılıyız
3.olursak başarısız
4 berbat olur.
Hersey matematiktir..
Bu arada her yobaz toplumlar da alay kültürü vardır beğenmediği görüş olunca direk basarlar alayı böylece zamanla cahil ordusuna dönüşür o toplum farklı görüşlere izin verilmediği için.
Türk insanı maalesef bu yüzden dünyada herkesin dalga geçtiği insanlardan oluşur
Aynen beğenmediği görüş olunca kimi bloklar kimi hiç futbol izledinmi der sırf semihin yeteneksiz olduğunu söyledim diye cahiliyet ordusu görüşlerimi dalgaya aldılar

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,874
44,829
113
Sen amipide biliyon ha sandigigimdan az daha akillisin
Ya kardes sen real hayatta nasil yasiyorsun bu kisilik karakterle be?ne gecimsiz ne promlemi bi adamsin surekli birileriyle hir gur icindesin adamlar seni banlamakdan bikdi aen ban yemekden bikmadin

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,409
1,483
113
Neden bazı futbolcuları gerektiğinden fazla abartiyoruz mesela Semih kilicsoy bana göre hiçbir özelliği olmayan bı futbolcu bianda aguero yapıyoruz milli takım hassasiyeti olduğu için birazda sinirlendim bu konuyu açtım yani kaliteli bir futbolcu olmamasına rağmen tepkilerle milli takıma geldi
Oyuncu yetiştiremiyoruz çünkü. Kim var forvet. Cenk Tosun da eski gücünde değil. Takıma baktığın zaman neredeyse yarısı Almanyanın ve bazı Avrupa ülkelerinin yetiştirdiği oyuncular. Yani aslında yerli bile değiller. Almanya 3 milyonluk Türk nüfusundan kimleri çıkartıyor. Biz 85 milyondan 1 tane dünya çapında forvet çıkartamıyoruz. Ama sürekli de istiyoruz. Altınordu ve Trabzonun dışında altyapılar çok kötü.

Sana şöyle söyliyim. 3 büyüklerin altyapılarında birsürü eski futbolcuların veya şarkıcıların, oyuncuların çocukları top oynuyor. Örneğin Sinan Enginin oğlunun babasının torpiliyle yıllarca Beşiktaş altyapısında oynayıp canı sıkılınca kendisinin bırakması gibi😁 buradan ne bekliyorsun ki. Semih Kılıçsoyun yetişip çıktığına dua et sen

Türkiyede birçok alanda, sektörde olduğu gibi futboldaki altyapılarda da torpil ve liyakatsizlik var. Futbolda yeteneğin yoksa adam kayırma bir yere kadar tabi ki fakat sonuçta yetenekli olanın önünü de tıkamış oluyorsun

Son düzenleme: