Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Milli Takıma Yazdığım Rap Şarkı

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,443
1,318
113
Arkadaşlar milli takım için yazdığım rap şarkı nasıl olmuş yorumlarınızı bekliyorum 🤣🤣

Küfürsüz makara dalga geçmek serbest 🤣

Bu arada ücreti karşılığında kişiye özel sevgiliye özel şirketlere özel şarkı yazilir söylenir.
😎😎

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,508
2,141
113
Arkadaşlar milli takım için yazdığım rap şarkı nasıl olmuş yorumlarınızı bekliyorum 🤣🤣

Bu arada ücreti karşılığında kişiye özel sevgiliye özel şirketlere özel şarkı yazilir söylenir.
😎😎

Bence güzel olmuş bravo .👏👏👏 Cidden sen mi söyledin

sezad4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
251
77
28

😎😎

kanka bedava yapay zekayla yapılan sarkıyı ucretlemı satacaksın

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113

😎😎

Ooof severim arsız belamısın be kardeşim ağzına sağlık

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,443
1,318
113
kanka bedava yapay zekayla yapılan sarkıyı ucretlemı satacaksın
Yani bedavaysa sende yap bedava olarak 5 adet en fazla yapılıyor ondan sonra napcaz 😂 mecbur aylık abone Olcan. Ayrıca iş abone olmakLada bitmiyor ayarlamalarini yapmak gibi bir sürü teferruati var

vado90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,087
1,665
113

😎😎

güzel olmuş