Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Misliko 20 TL Deneme Bonusu

kalamar3

B777
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,275
378
83
mobilde gözükmüyor masaüstünde bonuslarda ki promosyon kodu kısmına yazılacak.ama alınacak bonus değil

Melo787

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,041
168
63
Masa üstü linki ne

kariz541

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
614
75
28
Mobil sürümde yok Masa üstü link verilmedi çıkmıyor hemen mobilsurumme geçiyor

Kml

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
561
261
63
Yada masaüstü ne alıp sitenin başında URL kısmında m yi silip 3 tane www yapın

kariz541

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
614
75
28
Chrome da çıkıyor sitemin ismini yazın ondan sonra ayarlar kısmına masaüstünü seçin cikiyir

anticovid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,192
454
83
beyler kod canli desteğe verilir.kodu nerde aldin diye sorabilir.ben bir bonus forumunda görmüstum onu dedim.neredeyse yarim saat bekletince sitem ettim...ardindan bize bir jestte bulundu." sizi beklettigim icin 50 tl.diye verdi.yanliz slotta 35 kat çevrim vardi.dolayisiyla imkansizi yapamadik.

Seedorf1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
620
89
28
Konunun başlığı ney millet neler paylaşmış yok çekim yok Twitter'da etkinlik zaten piskolejim bozuk

Reis24

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,555
928
113
SİTE BEŞ PARA YAPMAZ NASIL BİR İNSANSINIZ MİLLETİ KANDIRMAYİN KDO YAZMA YERİ YOK CANLI DESTEK YOK

anticovid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,192
454
83
Konunun başlığı ney millet neler paylaşmış yok çekim yok Twitter'da etkinlik zaten piskolejim bozuk
arkadasim günde dünyada binlerce kisinin virüs belasindan öldugü bir dunyada yaşiyoruz.senin pskiolojin kimin umrunda...bence düzelinceye dek takilma buralara bir dost önerisi.