Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Mobiliddaa 20 Freebet ( Yatırım Şartsız)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kadircankhrmn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,191
1,741
113
Gerçekten bu kadar hoşgörüsüz olman garip herkes Twitter kullanmak zorunda değil adam sadece rica etmiş dediklerin garip
Kardesim sen terbiyesizlikte görmemişsin anlaşılan yolda görsen yürüyüşüne çeki düzen vereceğin adamlarla burda atışmak kolaydir illaki ama sen.yinede şansını fazla zorlama dediğimi yap yaptığımı zaten yapmaya ömrün yetmez. İyi geceler biraderim senle bu kadar diyalog kurduğumuz yeterlidir
Ali kıran başkesen falan mısın abicim ne bu tavırlar bir de yaşın 33 çok yazık

Obito

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
35
7
8
Forumun huzurunun kaçmasını istemiyoruz betcoast 3 gün uzaklaştırıldı geldiğinde gerginlik devam eder ise süresiz Banlanacaktır.
İyide o adam bisey demediki asıl huzuru kaçıran sürekli ona sataşan bu @Bombeye73 adlı arkadaş onuda banlaman gerekmezmi admin sabahtan beri boş yapıyor ben takip ediyorum konusmalari betcoast uzun süre alttan aldi ama bu arkadaş uzattıkça uzattı adil bi karar olmadi simdi bu

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,316
150,456
113
İyide o adam bisey demediki asıl huzuru kaçıran sürekli ona sataşan bu @Bombeye73 adlı arkadaş onuda banlaman gerekmezmi admin sabahtan beri boş yapıyor ben takip ediyorum konusmalari betcoast uzun süre alttan aldi ama bu arkadaş uzattıkça uzattı adil bi karar olmadi simdi bu
Herşeyin farkındayım dostum sadece bu konuda değil her konuda huzurun kaçması var tek bir sebepten olsa haklısın..emin ol her üyeyi takip ederek gereğini yapıyoruz..Anladığını umuyorum teşekkürler..

Obito

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
35
7
8
Herşeyin farkındayım dostum sadece bu konuda değil her konuda huzurun kaçması var tek bir sebepten olsa haklısın..emin ol her üyeyi takip ederek gereğini yapıyoruz..Anladığını umuyorum teşekkürler..
Valla reis ben adamın yazdıklarını gayet mantıklı buluyorum huzur kaçırması için sataşma olmasi gerekmezmi? O sataşmıyordu genelde ona sataşılıyor yinede sen bilirsin ama burda herkes özgürce düşüncesini soyleyemicekse o zaman forumun ne anlamı kalır

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,316
150,456
113
Valla reis ben adamın yazdıklarını gayet mantıklı buluyorum huzur kaçırması için sataşma olmasi gerekmezmi? O sataşmıyordu genelde ona sataşılıyor yinede sen bilirsin ama burda herkes özgürce düşüncesini soyleyemicekse o zaman forumun ne anlamı kalır
Tabi ki herkes özgürce konuşabilir ama saygısızlık olmayacak kimseye sözlü hakaret üslup bozukluğu yapılmayacak..Forumun belli kuralları var dostum..İyi forumlar

Kadircankhrmn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,191
1,741
113
Burası dost meclisi herkes her tartışmada birbirini tehdit ederse buranın tadı kaçar reis arkadaşın konuşmalarda tehditkar konuşmalar var yoksa fikir ayrılığı tabiki olacak

Obito

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
35
7
8
Bilmiyorum ben sizinle aynı düşüncede değilim konuşmayı takip eden biri olarak diğer arkadaşında banlanması gerektiğine inanıyorum hayırlı aksamlar

Kalo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,025
165
63
10 dk da geldi çekim konuyu açan arkadaşa teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...