Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Moneypay Borcu Hk.

kan023

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
638
360
63
Ödenmemiş Hazır Limit borcunuz yasal takip birimine devredilmiş olup, borcunuzla ilgili kısa süre içerisinde icra takibi başlatılacaktır. Hukuk Birimi İletişim Numarası: 05461941989 B040

Borcum 1200 TL geçen gün ödeyecektim ödeyemedim öde butonuna basılmadı gerçekten avukata verilir mi yani bir yasal hakları var mı sonuçta uygulama ile verdiler
La bedavami verdiler. Yemesi tatlıdır çıkması acılı olur.harcamadan önce dusunecektin

kan023

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
638
360
63
Valla miletteki rahatlığı anlayamıyorum.insanlar borç batağına batmış halen keyfinden nesesinde ödun vermiyolar.benim 100.000 kredi borcum var stresten geberecem amk

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Ödenmemiş Hazır Limit borcunuz yasal takip birimine devredilmiş olup, borcunuzla ilgili kısa süre içerisinde icra takibi başlatılacaktır. Hukuk Birimi İletişim Numarası: 05461941989 B040

Borcum 1200 TL geçen gün ödeyecektim ödeyemedim öde butonuna basılmadı gerçekten avukata verilir mi yani bir yasal hakları var mı sonuçta uygulama ile verdiler
Ben odedim limiti kapatti .100 lira yaptı. iyi oldu bi daha kullanamadim

Son düzenleme:

Antep7575

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,859
3,486
113
Valla miletteki rahatlığı anlayamıyorum.insanlar borç batağına batmış halen keyfinden nesesinde ödun vermiyolar.benim 100.000 kredi borcum var stresten geberecem amk
Valla başkan benim de taş çatlasın ziraat bankası ile birlikte 40 bin borcum var taş çatlasın oda yavaş yavaş günlük pidecide çalışa çalışa ödemeye çalışıyorum o sırada tabi iddaa da oynuyorum daha dün gördün mü bilmiyorum yine güzelim kupon gitti bir türlü toplu tutturamıyorum tuttursam bir an da bütün borcu sıfırlayacam onun için oynuyorum olmuyor yine ben bile 40 bin borç için kafayı yiyorum düşün yani

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,589
6,633
113
bu moneypay uygulamasında doğrulamada kimliği kabul etmiyor 1 saattir ne uğraştırdı ya yok mu bunun kolay çözümü direkt yükle seçeneği de yok illa foto çektiriyor

Ferhatd

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,184
1,191
113
Valla ben 7 ay boyunca ödemedim girdim ödeme yaptım ozamana kadar bişey olmadı ama 3000 TL limit kullandım 5400 TL ödedim aşırı faiz koymuşlar