Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Moneypay Hakkında

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,448
1,345
113
BU GÜN YENİ BİSE KESFETTİM BELKİ İSİNİZE YARAR
KREDİ KARTINIZ VAR İSLEMLERE KAPALI DİYELİM GİDİN KREDİ KARTI LİMİTİNİZİ DİREK MONEYPAYA YATIRIM YAPIN CEKİN BAZEN CEKTİRMİYOR ONUN DA ÇÖZÜMÜ VAR YİNE YATIRIN MONEYPAYA İSLEMLER KISMINDA MİLLİ PİYANGO YAZAN YER VAR RAZER GOLD BİLE VAR AMA RAZER SAKIN ALMAYIN KOMİSYONU COK EN KARLISI MİLLİ PİYANGO HESABINIZA BONUS OLARAK YATIRIN CEVİRİM YAPIN CEKİN :) BU GÜN KAPALI KREDİ KARTIMDAN 750 TL MONEYPAYA YATIRIM YAPIP MİİLLİPİYANGOYA AKTARIP CEKİM YAPTIM

Azad6363

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,460
1,531
113
KREDİ KARTINIZ VAR İSLEMLERE KAPALI DİYELİM GİDİN KREDİ KARTI LİMİTİNİZİ DİREK MONEYPAYA YATIRIM YAPIN CEKİN BAZEN CEKTİRMİYOR ONUN DA ÇÖZÜMÜ VAR YİNE YATIRIN MONEYPAYA İSLEMLER KISMINDA MİLLİ PİYANGO YAZAN YER VAR RAZER GOLD BİLE VAR AMA RAZER SAKIN ALMAYIN KOMİSYONU COK EN KARLISI MİLLİ PİYANGO HESABINIZA BONUS OLARAK YATIRIN CEVİRİM YAPIN CEKİN :) BU GÜN KAPALI KREDİ KARTIMDAN 750 TL MONEYPAYA YATIRIM YAPIP MİİLLİPİYANGOYA AKTARIP CEKİM YAPTIM
Icinde bakoye varmiydi kartin

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,821
76,318
113
Milli piyango da rtp lerin %0.009 olduğuna da söylede millet verir diye bırakmasın büyün parayı

sahhhhin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
340
101
43
Kullanima kapali karti nasl moneypaya yatrp yapcaz :/

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,323
113

ilker2941

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,407
1,012
113
Moneypay demisken limitleri ne zaman aktif edecekler bir viski alalım harman kaldım hiç geri ödemeyecek gibi 🤣

Ferhatd

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,184
1,191
113
helal parayı harama dönüştürme taktiği milli piyango sitesinde yatırdıgını çekebilen mitçi falandır

Vurguncu4141

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
513
226
43
Milli piyangoya yatırım yapıp parayı çöpe attim die falan düşünerek yatırım yapması lazım adamın bu nasıl çevrim yapmış orda kazı kazanla çevrim mi olur la