Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Montella 😡

Wakabayaşi

Genzo Wakabayashi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,215
3,681
113
Burası turnuva boş kaleye o golü atamadık atmamız gerekiyor böyle kaçırılan fırsatları değerlendiremez isek böyle kaybederiz. Oyuncu zenginliği maalesef yok taktiksel değişikliği geç yaptık gerek oyuncu gerek taktik olarak. Duran toptan gol attık bu iş böyle olmaz

Lugoj

47
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,684
3,629
113
Neyse montela adamdir buraya kadar getirdi bizi elini öpmek lazim

Bremin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
393
75
28
Elimizdeki maçı verdik..
80'den sonra giren oyuncuları 60-65 lerde alsa bu maç bizimdi nasıl teknik direktörsün namussuz herif
Türkiye çok iyi yere gelirdi de attığı adımlar yanlış bir kere Türkiye milli takıma italyan teknik direktör ne alaka 😡😡
Sen gidip yonetseydin niye teknik direktör olmadın

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,720
1,095
113
Ben anlamıyorum gerçekten turkiye kadrosu bura bile mucize diyenler var . Burası da basari diyenler var.... Türkiyenin kadrosu kötü filan değil genç ve çok güzel kadroydu ısrarla tff nin oynattığı 11 yüzünden elendik . Maça forvetsiz çıkmak nedir abi ? Ya maçta 2 kez baskın oynadık adamlar nefes alamadı arda ileri gelin dedikçe ardayı köşeye çağırıp uyardı. Yazık günah ya

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,523
44,632
113
Ben anlamıyorum gerçekten turkiye kadrosu bura bile mucize diyenler var . Burası da basari diyenler var.... Türkiyenin kadrosu kötü filan değil genç ve çok güzel kadroydu ısrarla tff nin oynattığı 11 yüzünden elendik . Maça forvetsiz çıkmak nedir abi ? Ya maçta 2 kez baskın oynadık adamlar nefes alamadı arda ileri gelin dedikçe ardayı köşeye çağırıp uyardı. Yazık günah ya
Bu adam adanada cok deisik top oynatiyordu milli takima gelince mal mal isler yapmaya basladi.mudahale edildigi dogru olabilir

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,900
1,138
113
canları sağolsun bu kadar genç bi kadronun buraya gelmesi bile bi başarıdır suçlu aramaya gerek yok

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,523
44,632
113
Baskan deisince montella gider umarim.takimda cok iyi potansiyel vardi bunu 2.1den sonra hepiniz gordunuz.korkak futbol oynatiyor ben sevmiyorum boyle adamlari.umarim gelen baskan gonderir bunu

besteaktass

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
758
281
63
Bu maçın cezası kimseye yazmaz bazen bazı şeyler şans işi yoksa oyuncular çok iyi oynadılar bence barış topu suremedi diye kızdım kendi kendime sonra düşündüm karşıdaki takım hafif değil çok ciddi bir takımdı buraya kadar çok başarılı geldiğimizi düşünüyorum başka zamana artık

srdr16

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,862
754
113
Abi barış a bir tek bizim ailemi ayar oldu 13 kez buluşup hepsini kaptırdı adam ya bir tane süt bir tane adam geçme yok nasıl dayandı buna 90 dakika , Kenan saha da yok daha erken cikarsna şunu. Çok pisi pisine gitti maç gram haketmedi adamlar ya
Yani şu maçta Barışa laf atan insan... Hayret verici kanka besiktasli misin?

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,586
1,323
113
Yani şu maçta Barışa laf atan insan... Hayret verici kanka besiktasli misin?
Maçın en kötüsü malesef mert muldur
Ve kesinlik ferdi de defansif yönden sürekli pozisyon hatası yapıyor çok teknik güçlü ana defan anlaminda çocuk harcanıyor ileride daha çok iş yapar
Ki yediğimiz gol ferdi poziyonu kaybetti mert de hata yaptı yedik

Genel olarak ta Kenan kesinlikle kerem den iyi oyuncu değil yada irfan dan barış sol irfan sağ veya arda sağ ön cenk daha iyi işler yapabilirdik
Hollanda bence Avusturya dan zayıf takım taktik disiplin anlamında .milli takıma yazık oldu çok uzulduk
Zeki boş kaleye plase atması ya tavana caksa bittiydi 5 metreden plase nedir ya

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,121
2,879
113
arkadaşlar bu maç tartışmasız montellaya yazar bakın kiminiz sans diyorsunuz kiminiz farklı şeyler ya bakın Ferdi barış ve Arda nin dışında top oynayan yok ayrıca montella arkadaşım 2 1 yenik durumdasın senin elinde semih cenk ve Kerem var ya dakika 80 olmuş sen forvet alıyorsun ya arkadaşım senin elinde forvet var ben 40 yaşındayım hayatımda hiçbir futbol maçında forvet olmadan top oynayan takım görmedim cenkin ve semihin yerinde olsaydım maça çıkmazdım hiçbir maçta forvetle oynamadı montella ya böyle birsey olurmu ya barış forvet değil arda forvet değil senin forvetin cenk ve semih hiç kimseyi yerinde mevkisinde oynatmıyor acayip inat bir teknik direktör oynamayan topçuyu neden oynatiyorsun niye değiştirmiyorsun

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,586
1,323
113
Ya işte diyorum sırf fenerle galatasaray kadrosu disinda oynatmamaya direttiler resmen oynadigimiz maclara bak barış alperin ne katkısı olmus cenk semih neden hic oynatilmadi defans oyuncularinin attığı şans golleriyle geldik buraya kadar zaten
Dostum burası milli tskim kulüp değil az biraz milli olun ne fener gs Kenan hakan Salih Orkun
Rutturmussunuz bir bjk mağduriyeti
Gerek yok böyle şeylere.
Barış ne yapmismis ya adamı Van dick bile sarı kart gördü durduramadı barışa laf atmak nedir
Görürsün Avrupa ya Java gideceğini

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,857
7,444
113
arkadaşlar bu maç tartışmasız montellaya yazar bakın kiminiz sans diyorsunuz kiminiz farklı şeyler ya bakın Ferdi barış ve Arda nin dışında top oynayan yok ayrıca montella arkadaşım 2 1 yenik durumdasın senin elinde semih cenk ve Kerem var ya dakika 80 olmuş sen forvet alıyorsun ya arkadaşım senin elinde forvet var ben 40 yaşındayım hayatımda hiçbir futbol maçında forvet olmadan top oynayan takım görmedim cenkin ve semihin yerinde olsaydım maça çıkmazdım hiçbir maçta forvetle oynamadı montella ya böyle birsey olurmu ya barış forvet değil arda forvet değil senin forvetin cenk ve semih hiç kimseyi yerinde mevkisinde oynatmıyor acayip inat bir teknik direktör oynamayan topçuyu neden oynatiyorsun niye değiştirmiyorsun
Güzel yorum. 0 forvetle oynatması büyük hataydı. Yazık oldu takıma

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
16,139
6,143
113
İnanılmaz üzüldüm ya hakikaten kac senedir ilk kez bu kadar içten yaşadık milli takımı ama bu gerizekalı hoca maç kazandıkça kendini haklı gördü 5 maçın 5 inide forvet siz çıktı sanki mükemmel top oynuyormuşuz gibi Gürcistan macını son dakıka Samete carptıda kazandık cek macında adamlar 80 dakıka 10 kısı oynadı 90 da kontradan attık yendik zar zor Portekiz Macı zaten tam Bi rezaletti Avusturya Macı malum mert topu cıkarmasa uzatmada kesin elenirdik bu Maca gelicek olursak da dakıka ya 70e kadar bizim gibi cok güzel izledi sağolsun ilk gol abdulkerime yazar bombos kafa vurdurdu adama ki ben normalde cok begenirim onu ama gs de Oynadıgı topun yarısını oynamadı milli takımda ikinci gol de tamamen mert müldüre yazar adam arkasından gelip gol attı biraz ayık olup erkenden farketip topu kornere falan atması lazımdı neyse bu vesileyle büyükeşki ve hamit te defol gider insallah

Croxilex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,217
2,325
113
İnanılmaz üzüldüm ya hakikaten kac senedir ilk kez bu kadar içten yaşadık milli takımı ama bu gerizekalı hoca maç kazandıkça kendini haklı gördü 5 maçın 5 inide forvet siz çıktı sanki mükemmel top oynuyormuşuz gibi Gürcistan macını son dakıka Samete carptıda kazandık cek macında adamlar 80 dakıka 10 kısı oynadı 90 da kontradan attık yendik zar zor Portekiz Macı zaten tam Bi rezaletti Avusturya Macı malum mert topu cıkarmasa uzatmada kesin elenirdik bu Maca gelicek olursak da dakıka ya 70e kadar bizim gibi cok güzel izledi sağolsun ilk gol abdulkerime yazar bombos kafa vurdurdu adama ki ben normalde cok begenirim onu ama gs de Oynadıgı topun yarısını oynamadı milli takımda ikinci gol de tamamen mert müldüre yazar adam arkasından gelip gol attı biraz ayık olup erkenden farketip topu kornere falan atması lazımdı neyse bu vesileyle büyükeşki ve hamit te defol gider insallah
2.gol de mert müldürün hatası var evet ama o topu orada o şekilde uzaklastıran essek kimse o asıl suclu. takım hucuma cıkacakken terste kaldılar birden tüm savunmacılar mal oldu

maynatay1860

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,563
925
113
Buraya kadar gelmesi mucizeydi bence.
Ama yakışıklı futbolcularımız da yok değil.

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
16,139
6,143
113
2.gol de mert müldürün hatası var evet ama o topu orada o şekilde uzaklastıran essek kimse o asıl suclu. takım hucuma cıkacakken terste kaldılar birden tüm savunmacılar mal oldu
Weghourst savunmanın dengesini cok bozdu ilk yarı hatasızdı savunma neredeyse ikinci yarı çok hata yaptık