Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Mountblade / Gs ye Güven Tam Bol Gol İzleyelim

Kupon Miktarı
900
Kupon Oranı
2.85

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,875
4,841
113
ya sorry bol gol olsun diye yazdığını okuyunca üst verdin sandım. gs ye vermişsin çevirip.

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Aynen kartal kupin bizmak pismanlik bozmuyayim dedik seytana uyduk gelde uzulme biyle gitmesi daha kotu alcagimiz paradan kendimiz olduk

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,875
4,841
113
Aynen kartal kupin bizmak pismanlik bozmuyayim dedik seytana uyduk gelde uzulme biyle gitmesi daha kotu alcagimiz paradan kendimiz olduk
ben de bol gol izleyelimi görünce senin adına sevindim inan ki 2-0 oldu diye. umarım çevirir diyeceğim ama 30 dkdan az bi sürede zor gibi.

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,875
4,841
113
Yani bu GS ne zaman yüzümüzü güldürecek merak ediyorum
başkan taraf girmemeyi öğrenicez o zaman :) alt üst en güzel seçim oluyor genelde bu sene. baksana ts kaç hafta alıştırdı milleti bu hafta onlar bile 1-1 şuan.

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Yani bu GS ne zaman yüzümüzü güldürecek merak ediyorum
Gs gibi takim mac kazanamio ligde 6 mac oldu sanirim tarihinde boyle rezillik yoktur .lazioyu marsilyayi bu takim yendi oyuncular sampiyonluk umudu kalmadigi icin mac secio gsli oyunvular ligi kafasinda bitirmis

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,211
44,341
113
Paranın harbi cıkacagı varmıs dost gecmıs olsun adana 3 4 atarsa sasırmam

Vanolas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,244
908
113
Ah ya üzüldüm dost ben bu yüzden hiç bozdurmam hep pişman ediyor

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,224
864
113
Trabzonun golunde pasi koluyla verio kamerada iyle gorunuo vardan bile geri donmedi trabzinu sampiyon yapmislar bile tff hakemler bike bitrmis ligi @Shellac
dostum o iş çoktan bitti de şuanda ts kendi istek arzuyla 20 puan sildirsin, bizim 3 büyükler yine şampiyon olamaz. çünkü maç kazanamıyoruz :D hatta iddia ediyorum :d bizim baltalardan karma takım kurulsun yine olmaz. bu kadar baltayı 3 büyüklere nasıl getirmişler anlamak zor...

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
dostum o iş çoktan bitti de şuanda ts kendi istek arzuyla 20 puan sildirsin, bizim 3 büyükler yine şampiyon olamaz. çünkü maç kazanamıyoruz :D hatta iddia ediyorum :d bizim baltalardan karma takım kurulsun yine olmaz. bu kadar baltayı 3 büyüklere nasıl getirmişler anlamak zor...
Ugurcan neler neler cikirdi bizimkilerde ruh kalmamis bu kadar kitu sezon gormedim

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
lanet gs benimde 4 maçlık kombinemde yatan tek maç oldu gitti paralar

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,224
864
113
yani şimdi düşünüyorum Beşiktaşlı olarak hakem olup maçlara verildim. Hiçbir maçı çeviremem :D Belki Fener olabilir, penaltı vermem vs...

Giresundan 4 yiyen takıma gökten melek inmesi lazım... Ama TS öyle değil, birşeyler yapıyor takım. Hakem hata yapsa hakkını veriyolar.

Altay maçında Misal Larin'e elle pas ver gider taça atar m. hakemde fayda etmez.

ttt555.jpg

Berat2010

Bjk...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,176
5,461
113
Geçmiş geçmiş olsun dost şimdi gördüm konuyu bu para nasipten çıkms kazanma diye resmn

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,224
864
113
yani şimdi düşünüyorum Beşiktaşlı olarak hakem olup maçlara verildim. Hiçbir maçı çeviremem :D Belki Fener olabilir, penaltı vermem vs...

Giresundan 4 yiyen takıma gökten melek inmesi lazım... Ama TS öyle değil, birşeyler yapıyor takım. Hakem hata yapsa hakkını veriyolar.

Altay maçında Misal Larin'e elle pas ver gider taça atar m. hakemde fayda etmez.

Ekli dosyayı görüntüle 197262

işte görüldüğü üzere rakip ilk yarıdan 9 kişi, penaltıysa penaltı netice 1-1 (FB)

Trabzon olsa 6-1 biter. hakemlik bir durum yok 3 büyüklerde. hakemler çıkıp kendileri gol atsa, bunlar gol yer maç berabere biter...