Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Mountblade/Kasa 735+98 Hedef 1.8K 5 Kişiye 20 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Aynen bence paylasma oyna geldiginde at buraya . Baslik altinda muhabbet ederiz biz:)
Dostum valla milletin gözü kalıyor heralde para basioz diye rolingde kuponlar gelmiyor 3 gündür hee gün 3 k çekim yaptım 3 gündür rolinglerde 5 k verdik. Biz buralarda dostlara yardımcı olalim diyoruz 3 5 dağıtalim ihtiyacı olana diyoruz. Ne diyelim gözü olanın gözü çıksın eğer Batsın die düşünen varsa

oridevo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
6,569
1,781
113
Clip ge miami yinealt oldu aga ayarli bunlar kesin ya

oridevo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
6,569
1,781
113
Atlanta ikinci per alt olursa dunun aynisi olcK

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,820
76,317
113
Dostum valla milletin gözü kalıyor heralde para basioz diye rolingde kuponlar gelmiyor 3 gündür hee gün 3 k çekim yaptım 3 gündür rolinglerde 5 k verdik. Biz buralarda dostlara yardımcı olalim diyoruz 3 5 dağıtalim ihtiyacı olana diyoruz. Ne diyelim gözü olanın gözü çıksın eğer Batsın die düşünen varsa
Emin ol göz kalıyor birader kupon paylaş kasanı paylaşma kaç bastığını paylaşma gelirse dağıtım var de

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
Yok be reis kimse öyle düşünmez yani okadar vicdansız yoktur heralde

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,317
3,183
113
Amin. Gozu kalan olur tabi sen kendince oyna geldi veya gelmedi paylas mac sonunda. Zaten mac önerisi almiyon kendin oynuyon daha iyi olur oyle senin icin

oridevo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
6,569
1,781
113
Dunku gibi olursa valla sasiricam harbiden

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
İnşallah birader sigaram bitti benimde vallahi normalde eğlence için takip ederim ama bugun denk getirirsek sigara alırız diye takip ediyorum :) 500 tl borc verdim 1 hafta önce sözde dün verecekti hep dümen mk
Yapma ya 20 tlm var valla istersen öğlene doğru atm ye gider yatırrim sana sigarasizlik çok kotu

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Yok be reis kimse öyle düşünmez yani okadar vicdansız yoktur heralde
N insanlar var dostum ben geçen 850 tl dagittim cekilisle emr ye sor vak özelden adam bana ne yazmış. Herkes 2 ser aldı ben 1 defa aldım hakkimi helal etmiyorum yazmış .yani öyle çok insan var

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,317
3,183
113
Valla ben odul vs icin takilmiyorm.20 alsam ne olacak almasam ne olacak. Ama forumun site cekilislerinde yatirim yaptigim sitelerde cikmiyorum ona deli oluyorum

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
N insanlar var dostum ben geçen 850 tl dagittim cekilisle emr ye sor vak özelden adam bana ne yazmış. Herkes 2 ser aldı ben 1 defa aldım hakkimi helal etmiyorum yazmış .yani öyle çok insan var
allh ıslah eylesin reis ne diyeyim allah da senin gönlüne göre versin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...