Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Mountblade Rolling # 4 Kasa 600 Hedef 1.5K 5 Kişiye 20 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,697
12,743
113
İnandım valla :D bende 4 aydır tık yok beyler ayıptır söylemesi en son nevşehirdeydim o gün bugün corona bitirdi bizi :D
Bak inanmazsinız belki ama vallahi dogru billahi dogru ben zamaninda benim hanimin ablasiyla sevgiliymisim ben hanimi kacirdim ailesini bilmiyordumz barışınca ailesini tanidım 3 bucuk yillik evliyim bu olayi hanım bilmez anlatamadim ablasıda anlatmamıştır yoksa coktan boşanırdik :D

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,821
76,318
113
Hem sen Antalya da değil misin Nevşehir ne alaka :D
kardeşim ben edirneden manisaya manisadan izmire izmirden askerlik için ankaraya ankaradan manita ayağına istanbula ordan tekrar izmir en son nevşehir de ttakıldım 4 5 ay profil fotosunun arkası kapadokya :D şimdide antalyadayım aylaklık başa bela :D

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,821
76,318
113
Bak inanmazsinız belki ama vallahi dogru billahi dogru ben zamaninda benim hanimin ablasiyla sevgiliymisim ben hanimi kacirdim ailesini bilmiyordumz barışınca ailesini tanidım 3 bucuk yillik evliyim bu olayi hanım bilmez anlatamadim ablasıda anlatmamıştır yoksa coktan boşanırdik :D
Emre kardeşim ben utandım mk :D

oridevo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
6,569
1,781
113
Bu nasıl bir yüreklilik kardeşim harbiden :D

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,697
12,743
113
Kankalae yanlis anlamayin ben yakisikli biri degil, sadee konusmayi bilirim o kadar :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...