Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling MR.YK / Kasa 7K Hedef 20K

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arkanabakma

Vakıfbank'tan Fatma
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,775
3,035
113
Dallas tam 10 tane hucum rib aldi agzi acik bakiyor mallar 10 hucum ribaundunu mac boyu alamiyor cogu takim
o 3lüğü yediği poz. faul kaçıyor reb alıyorlar, 3lük deniyorlar yine reb alıyorlar ve 3lük giriyor öyle saçmalık adamlar tatilde sanki

MR.YK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,684
3,605
113
Ya abi 3 kere hücum ribandu veriyorlar ve 3 yiyorlar hani olacak şey değil önceki pozisyonda aynı, ben şunu anladım doncici jokici karşına almayacan baba bu NBA da

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,943
44,872
113
o 3lüğü yediği poz. faul kaçıyor reb alıyorlar, 3lük deniyorlar yine reb alıyorlar ve 3lük giriyor öyle saçmalık adamlar tatilde sanki
Abi 1 perde 10 hucum rib cok ama cok zor bisey yok boyle bisey ya.hardende maca kotu baslayinca boyle oldu.cok imkansiz isler oldu ve bahiz yatti 1.30da 7.0 seri yedi g zekali herifler

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,943
44,872
113
Ya abi 3 kere hücum ribandu veriyorlar ve 3 yiyorlar hani olacak şey değil önceki pozisyonda aynı, ben şunu anladım doncici jokici karşına almayacan baba bu NBA da
Bro dondicde kotu bugun 11de4le oynuyor clip mal bugun hepsi mal 1i deil

arkanabakma

Vakıfbank'tan Fatma
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,775
3,035
113
bu arada faulü de kaçıran doncic. doncicin kaçırdığı faulde öyle bir aksiyon olması ve gelip seni bulması enteresan işler

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,943
44,872
113
2.per sow yapti ibneler 46.33den 48er yapdilar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...