Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı MRYK / Tekli 50K

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
50000
Kupon Oranı
1.70

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,212
44,341
113
burada ne beklenıyor

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,212
44,341
113
52 sayfa olmuş o kadar insan sinerji yapmış gelsin diye uğraşmış gelsin diye uğraşmış derken emek verip yazmış yanlış anlaşılmasın anca antepli yapar dağıtmaz ama bu adam bence emek yemez
Nereden bılıyorsun dagıtmadıgını belkı adam kafasına yatan adamlara atmıstır Nilüfeerli + konu bırde beklemede kımseye bırsey atmak zorunda degil bak baskanın kurallarında maddi talep beklıyorsanız takıp etmeyın dıyor

o para bitmıstır emın ol

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
16,862
6,614
113
Nereden bılıyorsun dagıtmadıgını belkı adam kafasına yatan adamlara atmıstır Nilüfeerli + konu bırde beklemede kımseye bırsey atmak zorunda degil bak baskanın kurallarında maddi talep beklıyorsanız takıp etmeyın dıyor

o para bitmıstır emın ol
Adam dağıtım yapıcam gibi Bi kelime kullanmadı zaten bence de o para bitmiştir ama insallah bitmemiştir yazık günah

Emsalsiz1903

6 şubat 04:17 Hatay
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
9,512
4,407
113
Sa dostlar öncelikle şunu söyleyim dolandırıcı dediğiniz adam söz verirse yapar öle biri değil anlayacağınız kaç gündür kasayı katlamak için uykusuzdu @MR.YK zaten kendisi de söyledi akşam işe gideceğini eğer dağıtmak isterse yapar zaten kimse beni tartışmaya katmasın ben sadece tanıdığım için diyorum illaki gelir yani şuan yazmıyor diye ağa paşa dost dediğiniz biriye kötü yaklaşım yapmamak bizlere yakışır iyi forumlar

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,530
2,165
113
Sa dostlar öncelikle şunu söyleyim dolandırıcı dediğiniz adam söz verirse yapar öle biri değil anlayacağınız kaç gündür kasayı katlamak için uykusuzdu @MR.YK zaten kendisi de söyledi akşam işe gideceğini eğer dağıtmak isterse yapar zaten kimse beni tartışmaya katmasın ben sadece tanıdığım için diyorum illaki gelir yani şuan yazmıyor diye ağa paşa dost dediğiniz biriye kötü yaklaşım yapmamak bizlere yakışır iyi forumlar
Zaten dagitsaydi öyle aglamazlardi. Her kazanandan bir beklenti içinde millet.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...