Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling murat8252 / Kasa 700 Hedef 2K

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erdalbakkal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,259
3,918
113
Dost sen baska bisey anlatıyorsun kimse senin hesabına giremeden para falan çekemez sadece papara şifren le öyle bişey yok bunun mümkün olma ihtimali Bülent ersoyda 55 cm büllük olma ihtimalinden bile daha az
Holigana bir kere SMS ile yatırım yaptım ondan sonra bir daha istemedi 3-4 kere öyle yatırım yaptım

murobaşkan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,053
1,905
113
ya sifirladi uyudu yada videoyu buraya yukluyor şuan da😂

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,883
50,721
113
Holigana bir kere SMS ile yatırım yaptım ondan sonra bir daha istemedi 3-4 kere öyle yatırım yaptım
İşte dostum anlamadığınız olay otomatik falan değil o sistem Bi kere sms istemiş adamlar uygulamadan senin hesabına girmişler birdaha da çıkmamışlar ki öteki yatırımlarda sms istememiş sakat işler içerdeki paranı bile alırlar

shews

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,577
1,878
113
Dost sen baska bisey anlatıyorsun kimse senin hesabına giremeden para falan çekemez sadece papara şifren le öyle bişey yok bunun mümkün olma ihtimali Bülent ersoyda 55 cm büllük olma ihtimalinden bile daha az
Bak abi otomatik papara var sitelerde sen oraya tel no ve şifreni yazıyorsun o otomatik çekim yapıyor 55 değil 100 olsa inanırım para onda hacı istediği kadar ekletir. Istersen boğayı sokar orauaa😂😂😂

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...