Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Muronun Muhabbet Yeri 😃

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,280
3,917
113
@aSiRuH06 Neredesin sen sen güzel şiirler yazıyorsun gel şuna şiir yaz da beğeniyi Biz getirelim mahallede herkesi toplayayım bir beğeni attırayım paylaşalım😎😎😎😎

🟢 YORUM ZAMANI GELDİ, ŞANSLI OLMAK İSTEDİĞİNİZİ GÖSTERİN!

🟢 Bayspin adına bir şiir bırak en çok like alana 1.000 TL Nakit

🟢 BEĞENİ KAZANCI GETİRİR, YORUM YAZIN, BÜYÜK KAZANÇ SİZİ BEKLER!

🟢 YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ, BİZİM İÇİN ÖNEMLİ!

🌐 2 Arkadaşına Gönder Ve Kazanmaya Başla

🌐 İNSTAGRAM🌐

😎 HEMEN GİRİŞ YAP 😎
Aslıyı sevdi kerem
Aslı için dağları delerem dedi kerem
Aslı vermedi bi kerem
Ben böyle aşkı s"""""m

Muroo1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
23,563
9,877
113
Bunu şerefine bir rol yaptırırsın bana sanki :)
Allah yukarıda şahidim ufak para Yani büyük bir para da değil yani şöyle bir 10.000 5.000 bulsan aklımda birkaç kişi var sen yani Birkaç kişi var Yani boş koy söylemeye gerek yok adamsın Fero yemin ediyorum kuruşum yok hesaba atabilirim komple banka kendin gör sıfır mı değil mi

Gfbridvan1907

Hasta Fenerbahçeli
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,519
5,983
113
Ekmekciyim ben odun fırınında tırnaklı ekmek lahmacun pide v.s ustasiyim asciyim işte mutfakta çıkabilen her türlü ürün yerli yabancı mutfak hamur işleri tatlilar aklına ne gelirse :)
Eee sen çalışırken bir de kupon atıyordun dost tırnaklı pide yaparken mi kupon paylaşıyordun😱😱

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
20,383
18,518
113
Allah yukarıda şahidim ufak para Yani büyük bir para da değil yani şöyle bir 10.000 5.000 bulsan aklımda birkaç kişi var sen yani Birkaç kişi var Yani boş koy söylemeye gerek yok adamsın Fero yemin ediyorum kuruşum yok hesaba atabilirim komple banka kendin gör sıfır mı değil mi
Dost ne yaptın ya ezdim bizi biz dostlarımızın sözüne itimat ederiz ayıp ettim saka yapmistim ya :)

Gfbridvan1907

Hasta Fenerbahçeli
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,519
5,983
113
Bende varım dimi dost