Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling mustafadlbs / Kasa 500 Hedef 3-4 Adım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

orhan1281

Handsome
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,263
780
113
Çok şey varda söylencek gerek yok , herkes çok bilmiş q 😂

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,679
6,675
113
Çok şey varda söylencek gerek yok , herkes çok bilmiş q 😂
aykanat üst olur net dedin altın altı olmuş diyorlar :D söylenecek bence de çok şey var. adam emeğiyle 2 adım gelmiş son adım diyor net pişman olmayacaksın diye verdiğin maç yatıyor. zararını karşılamayacaksan bu topa girmek saçma diyorum bi de trip yapıyosun asıl çok bilmiş sensin :D

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
50,140
25,248
113
aykanat üst olur net dedin altın altı olmuş diyorlar :D söylenecek bence de çok şey var. adam emeğiyle 2 adım gelmiş son adım diyor net pişman olmayacaksın diye verdiğin maç yatıyor. zararını karşılamayacaksan bu topa girmek saçma diyorum bi de trip yapıyosun asıl çok bilmiş sensin :D
+1

orhan1281

Handsome
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,263
780
113
erkeğin . Karıdan beter diye boşuma dememişler q neyin tribine giricem Allah aşkına yorum yapıyoz saçma sapan neyse tartışmaya girmicem sayı sayın 😂

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,679
6,675
113
erkeğin . Karıdan beter diye boşuma dememişler q neyin tribine giricem Allah aşkına yorum yapıyoz saçma sapan neyse tartışmaya girmicem sayı sayın 😂
iyi kendini biliyosun en azından neyse sal bekliyoruz adam kendi kafasına yatanı oynasın tutarsa tutar yatarsa kendi kararıyla yatsın mevzuya hala ayıkamadın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...