Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Basketbol Müthiş Geri Dönüş

mesutyyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
196
36
28
böyle muthiş gerı dönuş olmaz fenerbahçe beşiktaş macı efsana dönuştur bak son 2 dakıka fener 14 sayı gerıde maç sonucu fener 4 sayı önde bugun efesin dönuşu efsanedır bence 20 sanıyede 9 sayı atıp öne geçtıler

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
Fener’de 16 sayı gerideydi bugün. Zalgiris Final Four oynamış takım, Beşiktaş kim :) onu çevireceği belliydi zaten. Efes’in son saniye üçlüğü muazzamdı ama

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
Nasıl geri dönüş olur :D Geri dönüş ne demek size göre

mesutyyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
196
36
28
dayı benım efsana dönuş budur ustunede bılmem

Abera6810

Petit Çok Konuşur
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
715
470
63
zalgirisi deplasmanda yenmek ustelik Avrupanin en iyi hcalarindan birine sahip bi takimi geriden gelip yenmek her babayigidin harcı değil

mberk1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
661
206
43
dayı benım efsana dönuş budur ustunede bılmem
Erkan Veyseloğlu'yla Arturas Milaknis'i karşılaştırmak gibi birşey olmuş dostum yaptığın.O Beşiktaş maçında ki dönüşümüz tabi ki harika ama o dönüşün asıl sebebi Beşiktaş'ın saçma sapan hataları.Bahsedilen maçta Zalgris'in yanlış oynadı diyebileceğim oyunu yok nerdeyse.Tamamen taktikler çarpıştı,avrupa basketbolunun zirvesiydi bu maçın kalitesi ve böyle bir maçta,böyle bir farktan dönüp kazanabilmek Beşiktaş galibiyetinden tabi ki daha değerli.Kör fanatik olmayan,Türkiye'de Fenerbahçe dışında ki büyük takımlara aşırı nefret beslemeyen tüm Fenerbahçeliler aynı düşünür..

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
Erkan Veyseloğlu'yla Arturas Milaknis'i karşılaştırmak gibi birşey olmuş dostum yaptığın.O Beşiktaş maçında ki dönüşümüz tabi ki harika ama o dönüşün asıl sebebi Beşiktaş'ın saçma sapan hataları.Bahsedilen maçta Zalgris'in yanlış oynadı diyebileceğim oyunu yok nerdeyse.Tamamen taktikler çarpıştı,avrupa basketbolunun zirvesiydi bu maçın kalitesi ve böyle bir maçta,böyle bir farktan dönüp kazanabilmek Beşiktaş galibiyetinden tabi ki daha değerli.Kör fanatik olmayan,Türkiye'de Fenerbahçe dışında ki büyük takımlara aşırı nefret beslemeyen tüm Fenerbahçeliler aynı düşünür..
Son çeyrek Obra 4 gard a dönüp Rus ruleti oynadı patlattı Kaunası ama elimizde de patlayabilirdi. Efsane hoca tek kelimeyle

mberk1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
661
206
43
Son çeyrek Obra 4 gard a dönüp Rus ruleti oynadı patlattı Kaunası ama elimizde de patlayabilirdi. Efsane hoca tek kelimeyle
Harika hoca ve harika da bir insan.Böylesi bir daha bizim görebileceğimiz zaman diliminde denk gelmez.Çok şanslıyız çook.

mesutyyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
196
36
28
daçka kadar ters takım yok bence hıç bellı olmaz ama bugun o yunanların a.... koyucaz :)

mesutyyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
196
36
28
admın bak kendı küfürüme kendım sansur koydum sakın banlama benı şu siktıgım yunan gavatları yuzünden :)

mesutyyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
196
36
28
yukarda küfür ettım aşagıda ünvan verdım. :) ünvana bişey demez bence admin iyi adamdır :)

mesutyyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
196
36
28
yunana evınde koymakta başka oluyo
bide obradovic hocamızın yeşıl sağda olalını bulaydık ıyıdı

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Bir galatasaraylı olarak maçta yunan köpeklerinin kendi vatandaşları sloukas ve ayrıca obradovice olan yuhalamalarını izledikten sonra öfke küpüne döndüm, ve itiraf etmeliyim ki bir galatasaraylı olarak hem kıskanıyorum hem imreniyorum hemde zevk alarak izliyorum ne yalan söliyim şimdi.

saw3737

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
199
19
18
Beyler baskette canlı sayıların kimin attığını nerden bakabiliriz