Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Mytical91 / Kasa 500 Hedef 3 Adım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shewinsko

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,575
2,698
113
En bastan 2 kişi neden demedin ? Hadi onu geçiyorum, aktif takip ettik o kadar , hadi onu da geçiyorum insan derki 4 kişi aktif takip etmiş 4 w bölelim. Böyle olunca insanin takip edesi gelmiyor.

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,051
7,104
113
En bastan 2 kişi neden demedin ? Hadi onu geçiyorum, aktif takip ettik o kadar , hadi onu da geçiyorum insan derki 4 kişi aktif takip etmiş 4 w bölelim. Böyle olunca insanin takip edesi gelmiyor.
Hak o zaten bide konuyu paraya çevirmeyin diyor bu rollingin amacı dağıtım zaten

KaramboL

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,893
659
113
Hak o zaten bide konuyu paraya çevirmeyin diyor bu rollingin amacı dağıtım zaten
Dün de birisi roll açtı başarılı oldu. Çekim gelince 3-4 kişiye ulaşırım dedi. Kimseye ulaştığı yok. Hem ayranim dökülmesin hem ayranimi kimse içmesin. Yeni türediler. İsim vereceğim akcakocali denen Hint kurnazi 🤔

KaramboL

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,893
659
113
Onu bunu bilmiyorum, ama bildiğim şey roll de sonradan kural eklenmesi ve bunun dayatilmasi ayar oluyorum . Net olacaksın abi
Şeffaf olacan geçecen. Bu kadar basit. İki kişiye vereceksen iki yazcan ya da takip edenlere diyecen. 20 kişi takıp yapmadı ya altı üstü 4 kişi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...