Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Nakit Avans Hk.

Alperius

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
81
16
8
Bu ne demek oluyor kral bakar mısın sana zahmet ?
Kredi kartı alabilmek için kredi notunuz yeterli değilse belli bir miktar nakit parayı bankaya ipotek ettireceğiniz bloke teminatlı kredi kartı seçeneği. Bir nevi mevduat blokesi güvencesi vererek alabileceğiniz bir kart..

Nurullah14

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
843
878
93
Beyler inanın param hiç kalmadı aç kaldım nakit avans lazım 1000 tl maasa kadar nerden kredi alabılırim
Hiç bulaşma banada aynısını dedi yatırdım 4.100 neymiş 3 ay orada kalacakmış o kadar blokede 3 ay boyunca kredi puanı iyiye giderse 5 k lık kredi kartı vereceklermiş birde içinde senin 4100 tl paranla birlikte 5 düşün

Kelebek65

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
238
58
28
Hepsiburada premium üye olun 1 tl havele yapıyorsun zaten.

Sonra ordan limit veriyorlar 2-10 bin arası verirler.
Onla alışveriş yapabilirsin.

İlave olarak bana kredi vermeyen bankalar Hepsiburada üzerinden başvurdum 30 bin kredi verdi kullandım
Hepsiburada hesabına yatıyor onu banka hesabıma çektim 10 dk da gelmisti
Kanka premium üyelik yaptim ama limiti nasıl alacagiz

efsane3453

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,078
464
83
Beyler qnb bankası 985 tl verıyor. 1200 geri odemesi var ayda 200 tl ödemeli alsammı sizce.
200 tl geri öderim sorun olmaz

emre5454

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
982
697
93
Screenshot_20231204_181756_Chrome.jpg5.750 limit verdi 2 tane kredi gecikmede oldugu halde kredi puanimda cok dusuk bunu fazla zarar etmeden nasil nakite cevirebilirim

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,351
1,118
113
Diğer türlü bu işi yapanlarda var senin yerine ön ödemesini yapıp telefon alıyorlar ama yarı yarıya bozuyorlar

habisrwy

...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,228
3,969
113
Yani nakite hiçbir şekilde çevrilemiyor anlaşılan.
şu şekilde çevrilir başka birine ürün alırsın o sana nakit varir bozumcular vs var ama dikkat et dolandırıcılar da var şahsen ben ufak tefek ihityaçlarım için kullanıyorum hepsipay i

Altu6167

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
268
62
28
Hepsiburada premium üye olun 1 tl havele yapıyorsun zaten.

Sonra ordan limit veriyorlar 2-10 bin arası verirler.
Onla alışveriş yapabilirsin.

İlave olarak bana kredi vermeyen bankalar Hepsiburada üzerinden başvurdum 30 bin kredi verdi kullandım
Hepsiburada hesabına yatıyor onu banka hesabıma çektim 10 dk da gelmisti
Kanka bana 1000 TL çıktı bunu nasıl banka hesabına cekebilirim