Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Napoli'nin Kim Min-jae Israrı Sürüyor

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,524
150,777
113
1658057972922.png

Kim Min-jae'nin transferi konusunda Fenerbahçe ile Rennes arasında anlaşma sağlanmış olsa da Napoli, pes etmiyor. İtalyan ekibinin Kalidou Koulibaly'nin ayrılığı sonrası Kim Min-jae transferi adına temaslarını sürdürdüğü belirtildi.

Corriere dello Sport, Rennes'in Fenerbahçe ile 20 milyon Euro bonservis bedeli üzerinden anlaşmayı tamamladığını fakat Napoli'nin de hâlâ devrede olduğunu aktardı.

Rennes, Kim Min-jae ile görüşmelerde bulunurken Napoli'nin de Kalidou Koulibaly sonrası Güney Koreli oyuncuyu listesinde ilk sıraya aldığı ve transfer resmen bitene kadar girişimlerin sona ermeyeceği ifade edilmekte.

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,555
1,309
113
Ekli dosyayı görüntüle 244858

Kim Min-jae'nin transferi konusunda Fenerbahçe ile Rennes arasında anlaşma sağlanmış olsa da Napoli, pes etmiyor. İtalyan ekibinin Kalidou Koulibaly'nin ayrılığı sonrası Kim Min-jae transferi adına temaslarını sürdürdüğü belirtildi.

Corriere dello Sport, Rennes'in Fenerbahçe ile 20 milyon Euro bonservis bedeli üzerinden anlaşmayı tamamladığını fakat Napoli'nin de hâlâ devrede olduğunu aktardı.

Rennes, Kim Min-jae ile görüşmelerde bulunurken Napoli'nin de Kalidou Koulibaly sonrası Güney Koreli oyuncuyu listesinde ilk sıraya aldığı ve transfer resmen bitene kadar girişimlerin sona ermeyeceği ifade edilmekte.
marcao ya zorla 15 verip kim için 20 milyon vermek bu nasıl futbol akli aklım almıyor
1. Marcao oyun görüşü çok daha ustun oyun kurmada ayni şekilde
2. Marcao ikili mücadelede daha ısırıcı
Tamam kim de yetenekli ancak marcao dan daha iyi kesinlikle değil ki marcao sol stoper
Enterasan bir kaç yıl sonrasını çok merak ediyorum iki.futbolcununda

MrEgo42

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
273
161
43
marcao ya zorla 15 verip kim için 20 milyon vermek bu nasıl futbol akli aklım almıyor
Tamam kim de yetenekli ancak marcao dan daha iyi kesinlikle değil ki marcao sol stoper
Demek ki koskoca Avrupa kulüpleri bir Galatasaraylı gibi düşünmüyor

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,555
1,309
113
Demek ki koskoca Avrupa kulüpleri bir Galatasaraylı gibi düşünmüyor
dostum o is galatasary falan ile alaka li değil pazarlama ile alaka li ki vedat muric i baktığımız da yaklaşık 20 ye sattı gercektede 20 ye yakin mı sattı

Bana kalsa kim i 100 e satsın fener sevinirim benim aklımın almadığı marcao nasıl bu kadar aza gider enterasan

MrEgo42

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
273
161
43
dostum o is galatasary falan ile alaka li değil pazarlama ile alaka li ki vedat muric i baktığımız da yaklaşık 20 ye sattı gercektede 20 ye yakin mı sattı

Bana kalsa kim i 100 e satsın fener sevinirim benim aklımın almadığı marcao nasıl bu kadar aza gider enterasan
Galatasarayın nelson ile marcao hariç para edecek topçusu yok o yüzden eli güçlü değil bir şekilde nakit akışı lazım kulübe, geçen seneki vasat transferlere akan para kulübün elini çok güçsüzleştirdi bu yüzden fiyat yükseltme şansı pek olmuyor. Fenerbahçede öyle değil ama kulübe nakit akışı sağlayabilecek 10 üzerinde satabileceği 8-10 tane oyuncu var istediği para gelmezse satmıyor ki zaten kimi hiç satmak istemiyor fenerbahçe, oyuncunun serbest kalma bedeli olduğu için(fb yi basamak olarak kullanıp avrupaya gitmek için kendisi koydurmuştu) onu kullanacak alacak olan kulüp

Erdem2727

Beşiktaş ❤
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,720
1,349
113
Güzel.para valla

Erdem2727

Beşiktaş ❤
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,720
1,349
113
Türkiye şartlarında fenerbahçeye güzel.gelir

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,555
1,309
113
Galatasarayın nelson ile marcao hariç para edecek topçusu yok o yüzden eli güçlü değil bir şekilde nakit akışı lazım kulübe, geçen seneki vasat transferlere akan para kulübün elini çok güçsüzleştirdi bu yüzden fiyat yükseltme şansı pek olmuyor. Fenerbahçede öyle değil ama kulübe nakit akışı sağlayabilecek 10 üzerinde satabileceği 8-10 tane oyuncu var istediği para gelmezse satmıyor ki zaten kimi hiç satmak istemiyor fenerbahçe, oyuncunun serbest kalma bedeli olduğu için(fb yi basamak olarak kullanıp avrupaya gitmek için kendisi koydurmuştu) onu kullanacak alacak olan kulüp
fenerde 10 üzeri edecek 8 10 tane oyuncumu var
Ben isin aslının öyle olduğunu düşünmüyorum neyse fenere hayırlı olsun
Burak 5 10nu bizim kulüplere 1milyara adam satsalar birşey olmas o ayrı meselede neyse bakalim

Atknctn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
975
610
93
fenerde şuan 10 üzeri edecek tek futbolcu arda gülerdir.

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
cimere şikayet edelim çok ayıp etmişler

MrEgo42

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
273
161
43
fenerde 10 üzeri edecek 8 10 tane oyuncumu var
Ben isin aslının öyle olduğunu düşünmüyorum neyse fenere hayırlı olsun
Burak 5 10nu bizim kulüplere 1milyara adam satsalar birşey olmas o ayrı meselede neyse bakalim
Abi fanatizmi bırakın Arda min jae szalai altay ferdi osayi samuel rossi belki bir ihtimal crespo hepsi 10 a rahat satılacak oyuncular.

Croxilex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,217
2,325
113

20ye sattı işte o paraları federasyonlar devletler takip ediyor inceliyor onay veriyor öyle geçiyor banka hesaplarına. Yok el altindan para verdi yok şey yapildi geçin bunları

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,555
1,309
113
20ye sattı işte o paraları federasyonlar devletler takip ediyor inceliyor onay veriyor öyle geçiyor banka hesaplarına. Yok el altindan para verdi yok şey yapildi geçin bunları
dostum onları ayarlamak çocuk oyuncağı ya satsin benim için sorun yok hatta 100 e satsın da kim i 20 ye satıyorsan marcao da en az 20 satılması gerekir onu söylüyorum ben

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
gitti güzelim defans

MrEgo42

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
273
161
43
dostum onları ayarlamak çocuk oyuncağı ya satsin benim için sorun yok hatta 100 e satsın da kim i 20 ye satıyorsan marcao da en az 20 satılması gerekir onu söylüyorum ben
Ligden düşmekten son 5 hafta kurtulup kıyamet gibi gol yiyen Galatasarayın defansı da etmesin bir zahmet o kadar para. Kim Min Jae her türlü Marcaodan çok daha iyi stoper

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,555
1,309
113
Ligden düşmekten son 5 hafta kurtulup kıyamet gibi gol yiyen Galatasarayın defansı da etmesin bir zahmet o kadar para. Kim Min Jae her türlü Marcaodan çok daha iyi stoper
dostum nasıl bir anlayış ona bakarsan ligden düşen takımdan geldi
Öyle mantık mi olur
Marcao avrupa liginde her oynadığında en iyi stoplere girdi onu ne yapacaz
Bu adam sevilla da olsaydı değeri 50 ydi
Kim daha iyiymiş kim kotu diyen yok bir kere sağ stoper dünya da sağ stoper çok ama sol ayaklı sol stoper yok Sıkınti orada
Neyse bir-kac seneye görürüz bakalım nedir ne degildir

MrEgo42

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
273
161
43
Öyle mantık mi olur
Kim daha iyiymiş kim kotu diyen yok bir kere sağ stoper dünya da sağ stoper çok ama sol ayaklı sol stoper yok Sıkınti orada
Eeeee ona kalırsa Giresunsporda Alexis Perez var taş gibi sol stoper adam ligin en zayıf takımını en az gol yiyen takımlardan birisi yaparak ligde tuttu hadi sat bakalım bu adamı satabiliyorsan 20ye. Bak yukarıda kendin de söylemişsin sevillada olsa değeri 50 diye hangi takımda oynadığı değere etki ediyor fenerbahçe son yıllarda avrupaya çok futbolcu sattı ve ligdeki durumu ortada, gs nin de ligdeki durumu ortada böyle bir fiyat farkı normal ki 4-5 ay sonra dünya kupası olacak bütün dünya kim'i izleyecek iyi bir performansla değeri x2 yapacak marcao da evinden izleyecek maçları bilmem anlatabildim mi?

aslanlarkral

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,449
604
113
Öyle mantık mi olur
Laf anlatma bunlara anlamak ıstemıyor adamlar ✅