Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı Nara44 / Predator Devam

Kupon Miktarı
6.000
Kupon Oranı
2.1

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,599
5,134
113
Ya ben birileri kazanınca acayip deli mutlu oluyorum abi enerjimi de kendim kaybedince evin camlarında kapılarında telefonda fslan atıyom 😆😆😆
Sen tam benim kalemimsin bro seninde kafada kimse yok herhalde

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,984
43,567
113
Abiiii PREDATORBET acicaz mııııı ne dersin ben canlı destek olmak istiyorum ama canlı destek ismim Kenan olsun isminin hep Kenan olmasını istemişimdir😆😆 günde 1 paket MonteCarlo yol yemek sigorta ve hergun otorulettw 500 TL bakiyeye çalışırım

yagunay

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,813
3,302
113
Abiiii PREDATORBET acicaz mııııı ne dersin ben canlı destek olmak istiyorum ama canlı destek ismim Kenan olsun isminin hep Kenan olmasını istemişimdir😆😆 günde 1 paket MonteCarlo yol yemek sigorta ve hergun otorulettw 500 TL bakiyeye çalışırım
Predator de hamdi bey gibi ne oldugu belli degil :D

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,984
43,567
113
Yükseklik korkusu varya gelmiş adam bana uçakla gelsene olum diyo lan ben daha uçağın yanından geçerken 3.5 atıyom deli 😆😆😆

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,984
43,567
113
Ya roll bitince herkesin kaybolması çok üzücü abiiii gelinnn haydi soppet muappet

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,984
43,567
113
Daha karpuz keseceeeeğdik nire gideyonuz 😆😆😆

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,984
43,567
113
İnsanı en sevdikleri üzermis 😔

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,984
43,567
113
Ağlayarak günlüğüme yazmaya gidiyom bunu ''bugun asci55 abi tarafından üzüntüye uğradım '' yazcam😆😆😆😆😆😆

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,984
43,567
113
az sus da diyenleri görüyorum o yüzden darlama milleti dedim :) sana özel sohbet konusu açacam da bize konusmaya fırsat vermezsin diye acmıyorum
Abi ben bazı kişiler hariç yani Max 10 kişi hariç kimseyi tanımam kimse bana az sus falan diyemez sen ve birkaç abi dışında o yüzden problem yok ama dediğinde haklısın ben susmak bilmiyorum ama sevdigimden