Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Nba Denemesi

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
clippers da 1 olur gibi toronto da lowry ve ibaka dönmediyse fark atar clippers

asdrepli1

Aşkta kaybettim, belki kumarda.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
628
182
43

turanakca

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,460
2,148
113
Bol sanslar öncelikle kuponun gelme ihtimali %90 bana gore.Detroit ve houston rahat alir..Biraz sıkıntılı boston maci bastan sona kafa kafaya gider o msc6.

asdrepli1

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
628
182
43
Bol sanslar öncelikle kuponun gelme ihtimali %90 bana gore.Detroit ve houston rahat alir..Biraz sıkıntılı boston maci bastan sona kafa kafaya gider o msc6.
Turan eyvallah kardeşim sağolasın, ben de öyle düşünüyorum. Az önce kadrolara bakayım dedim, geçen maç sakatlanan Gordon Hayward bu maçta yokmuş.. Boston için endişelenmeye başladım ama ev üstünlüğüyle alır umarım :)

turanakca

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,460
2,148
113
Turan eyvallah kardeşim sağolasın, ben de öyle düşünüyorum. Az önce kadrolara bakayım dedim, geçen maç sakatlanan Gordon Hayward bu maçta yokmuş.. Boston için endişelenmeye başladım ama ev üstünlüğüyle alır umarım :)
Gece burda olmayacagim ama son dakikaya kadar o mac nefesleri keser :D cok kafa kafaya mac yaa

asdrepli1

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
628
182
43

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,788
151,185
113
şansın bol olsun dostum :);)

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,152
6,016
113
Bol şans usta bu arada gordon hayvard 1.5-2 ay yok parmağı kırık

asdrepli1

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
628
182
43
Bol şans usta bu arada gordon hayvard 1.5-2 ay yok parmağı kırık
Evet öyleymiş, bu adam habire bir yerlerini kırıyor. Boston'un yine de alacağını düşünüyorum. Hayırlısı ustam güzel bir gece bizi bekliyor :)) sağol varol bu arada dileklerin için.