Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin NBA Günlük Maç Tahminleri

Kupon Miktarı
1
Kupon Oranı
1.01

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,874
44,829
113
Chicago maçı aynı dediğim gibi oldu 2.periyot 5 dk varken 90 küsür attılar aha sonuna bak
La berk bi oyuncu var barnesti galiba td ha yapti ha yapacak 41 oran aciliyor bide.takip et onu aklimdayken yazim sana.hep 2 asist 2 rib falan boyle kaciriyor

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,428
8,696
113
Yaw ona oran vermiyor gecen denedim bu dedigim oyuncuyu 41 oran veriyor surekli hepde kil payi kaciyor.hangi aitede oynadim bulsam yazcam sana ama barnes yanlisim yoksa
Tm scotie barnes işte everymatrix te veya betcolarda açılıyor bazende o biraz fantezi be abi çok nadir geliyor achiuwa yok o olsa asist genelde onda çok güvenme o oyuncuya

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,874
44,829
113
Tm scotie barnes işte everymatrix te veya betcolarda açılıyor bazende o biraz fantezi be abi çok nadir geliyor achiuwa yok o olsa asist genelde onda çok güvenme o oyuncuya
Bro en azindan deger be gidip dondic td yapar 2 oranami oynayalim.yakaliycam o elamani uygun bi mac bulur ve paramda olursa 250 basicam ona

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,428
8,696
113

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,874
44,829
113
Çok güzel bir oyuncu bahsi yakaladım ama çok kararsızım ikili kombinde en az 6-7 oran toplar
Bugun oynadim la ben ama cok kotu pist ya.14de3 isabetle oyniyor td zaten 2 kere uzarsa anca olur.total 34du 11 lazim son macim bide aq

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,874
44,829
113
Adam 1 dkda neler yapdi aklim almadi oldu bisiler

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,428
8,696
113
Bugun oynadim la ben ama cok kotu pist ya.14de3 isabetle oyniyor td zaten 2 kere uzarsa anca olur.total 34du 11 lazim son macim bide aq
Hangisine oynadın benim dediğim oyuncu çok mantıklı ama çok kararsızım niye o kadar yüksek barem açılmış anlamıyorum acaba az süre alır gibisinden mi clevland ta jarett allen var sadece double double yaparı 4.30 oran bu adam geçen sezon her 2 maçtan birinde sezon boyunca %60 üzeri double yapmış bu sezon geçen gun ilk maçını oynadı sayı güzel rib 2 eksik kalmış bugün tamamlar diye düşünüyorum riske girilir mi acaba yanına da doncic 31.5 sayı alsak

TitanEnsaladus

Jumanji
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,729
16,259
113
Philadelphia -11.5 tan handikamp yapar
San antonio +9.5 tan mac sonu san an.
Porzinges basarili ucluk 1.5 ust

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,428
8,696
113
Philadelphia -11.5 tan handikamp yapar
San antonio +9.5 tan mac sonu san an.
Porzinges basarili ucluk 1.5 ust
Oyuncu bahsi için ayrı bi kupon yapıcam %30 çevrimsiz veriyor 1.5k anapara atarım çebrimside 450 yapar onuda 4 maç oyuncu bahsi atar geçerim