Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Üye Etkinliği Nba kupon etkinliği (Muhabbet Konusu)

onur111666

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
85
12
8
Valla dostum ben ilk mesajda sponsor site dedim ama başka yerlerden kuponlar koyanlar da oldu sanırım okuma alışkanlığımız yok çünkü millet olarak. Eğer seninle biri aynı maçlara oynadıysa ve sen sponsordan o başkasından koyduysa ödülü sen alırsın ama onun dışında aynı maçlar olmadığı halde sıralamaya girdiyse sırf sponsordan koymadı diye ödülünü de vermemezlik yapmam kimsenin. Hele bir sonuçlar gelsin de artık o kadarına bakarım mümkün olduğu kadar hakkaniyetli olacağından şüpheniz olmasın.
Büyük adamsin vesselam seni tanimak isterim yiğidim beni ara

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,627
928
113
aslında clevlanda guvenım var oranıda bayagı ıyıydı dırek alır basacaktım ama vazgectım genelde yuksek oranlar yakaladıgım kuponda ufak oranlar gelmıyor o yuzden cleve +handı aldım :) herkese bol şanss

Myers

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
494
142
43
ula burda bile çakallık yapıp tempobetten paylaştınız ya yarılıyorum şuan :D yemin ediyorum hile hurdaya çalıştığımız kadar başka şeylerle uğraşşak kimbilir ne olurdu :D bende sponsor diye okumamışım pcde betmoon açıktı betmoondan yaptık :D

Jhornet

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,391
571
113
Oyuncu Bahsi gecerliyse 1. Benim ikinciyi belirleyin.

gorkemmm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
348
97
28
Etkinlik çok mutlu etti beni çocuklar gibi şenim, diğer yarışmacıların oranlarını kontrol ederken buldum kendimi:)

hektor10

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
62
1
8
arkadaş kesene bereket Allah çok versin
bide bişey soracağım usta diyelim ki tek benim kuponum kazandı ama benim kuponum oranı 3.50 3 maçın hepsi tuttu öteki kuponlar 3de2 yaparak benim kuponumun oranını geçse bile benmi 1. sayilacam

karakule

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
213
112
43
bide bişey soracağım usta diyelim ki tek benim kuponum kazandı ama benim kuponum oranı 3.50 3 maçın hepsi tuttu öteki kuponlar 3de2 yaparak benim kuponumun oranını geçse bile benmi 1. sayilacam
Hocam önce 3'te 3 yapanlar sıralanacak elbette. Atıyorum eğer 6 kişi 3'te 3 yaptıysa son 2 ödül tek maçtan yatanlar arasında en yüksek 2 orana verilir.

hektor10

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
62
1
8
Keşke her maçı 1.10 oran yazsaydim bence 3 4 kupon anca kazanır işi garantiye alırdım

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
48,902
24,151
113
bol sans Chicago msj 1 new Orleans ms2 Sacramento msj 1 14 oran

apocankskk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
250
59
28
Benim bir maçım yattı Newyork ilkyari 115 olmaz dedim 130 olmus

ositerio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
969
733
93
Hocam önce 3'te 3 yapanlar sıralanacak elbette. Atıyorum eğer 6 kişi 3'te 3 yaptıysa son 2 ödül tek maçtan yatanlar arasında en yüksek 2 orana verilir.
4 mac yazmisim gaza gelip hepsi tutarsa sayilmiyormu istersen benin kuponumdaki 1 macin ustunu ciziyim duzeltiyim maci sen sec?