Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Nba Kuponu İçin Yorumları Alayım

asdrepli1

Aşkta kaybettim, belki kumarda.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
628
182
43
Beşiktaş maçı bu periyot sakin geçti 2 de açılırlar umarım

asdrepli1

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
628
182
43
8 de 0 üçlük ne be seni beni koy 1 ini atardık. Dün beni yakan andrew wiggins lazım sana da

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
lakers macı riskli bence. benim görüşüm düşük baremden üst olmak daha mantıklı olacaktır. geçen evinde brooklyni fena tokatladı phoenix. lakersta agır favori oldugu maçta torontoya kendi evinde yenildi. ama nba bu, bir günü bir gününü tutmuyor takımların. bol şans kardeşim

asdrepli1

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
628
182
43
lakers macı riskli bence. benim görüşüm düşük baremden üst olmak daha mantıklı olacaktır. geçen evinde brooklyni fena tokatladı phoenix. lakersta agır favori oldugu maçta torontoya kendi evinde yenildi. ama nba bu, bir günü bir gününü tutmuyor takımların. bol şans kardeşim
Sağolasın kardeşim varol , son kadroları bekleyip ben duruma göre phoneix gireceğim bakalım içimden bi ses de bana öyle diyor :))

asdrepli1

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
628
182
43
@Kara000 beşiktaş ne yapıyor bu sahada u 14 mü sahada üçlük atabilen yok karşı taraf da aynı

asdrepli1

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
628
182
43
İy 60 sayı çıktı 2.yari 89 lazım çok zor ama bakalım kısmet işi bunlar
Kısmetin döner de o kupon gelir inşallah kardeşim :) ben 1 2 saate dönerim acil bi işim çıktı. Geldiğimde umarım kupon tutmuş olur.. sinerji ustası @mes e devrediyorum :D

asdrepli1

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
628
182
43
@mes @Kara000 dostlar benim kafa komple gitti ne yapalım ne oynayalım tüm maçlara olan bakışım değişti. Aklımda hiç maç yok şuan

asdrepli1

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
628
182
43
Chicago -6.5
Oklahoma +2.5 ?

asdrepli1

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
628
182
43
Atlanta +10.5

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
kabul edersen o şekil de ben oyuncu bahsi söyleyeceğim çok güvendiğim :) sen de 1 maç bul kara da versin bir maç kombin yap

asdrepli1

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
628
182
43
kabul edersen o şekil de ben oyuncu bahsi söyleyeceğim çok güvendiğim :) sen de 1 maç bul kara da versin bir maç kombin yap
Söyle gelsin gardaşım şu kadrolar açıklanana kadar iyice bekleyeceğim ben geceyi 2 olur 2.30 olur :)

asdrepli1

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
628
182
43