Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Nba Kuponu Tahminleri

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
portlandı gecen miami karsısında izledim acayip kötü oynuyorlar lillard formunu kaybetmiş toronto bahsi daha mantıklı ;)
kardeşim NBA de günü gününe tutmuyor basketçilerin yalnız lillard bir bakarsın 10 sayı atamaz ertesi gün 40 sayı atar :)

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,879
50,712
113
Portland da çok 3 lük deneyen Bi takım girmediği sürece sıkıntı yok :)

Eregli123456

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,554
249
63
Broklin oklahaoma =210'5 üst
Toronto 109'5üst
Lekers 115'5üst
Memphis 113'5üst

ENSTY

'Süper Mario'
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,690
8,283
113
kardeşim NBA de günü gününe tutmuyor basketçilerin yalnız lillard bir bakarsın 10 sayı atamaz ertesi gün 40 sayı atar :)
bence atamaz gidişatlarıda ortada ama yinede cok emin olmamak lazım tabi lillard formunu yitirmiş takım değiştirmesi lazım artık NBA da lillardı tek gecerim normalde ama kötüler yani :)

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
bence atamaz gidişatlarıda ortada ama yinede cok emin olmamak lazım tabi lillard formunu yitirmiş takım değiştirmesi lazım artık NBA da lillardı tek gecerim normalde ama kötüler yani :)
lillard bugün sayı atmasın asisst yapsın yeter 7,5 üst asisst oynadım ona :)

Oguzhankaya1998

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,020
1,613
113
başka ne oynayacan gece :) riske atmak istemiyorsan yarın futbol maçlarına oyna ama sen dayanamazsın yaparsın bir nba kuponu :)
Harbiden oyle dost cekiyor beni oyna oyna diye :) amacim 6 - 7 oran yakalayip burada olnayanlara bi pay cikarmak

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Bugünkü programda
sacremento phoneix maçını sacremanto kazanacaktır ama özellikle 225.5 alt kaçmaz diyorum

portland toronto maçında ilk çeyrek 57.5 alt oranı da kaçmaz diyorum .

detroit cleveland maçında clevaland uzun sürenin ardından bu maçta evinde kazanacaktır diyorum.

Lakers maçında ilk çeyrek te new yorka +4.5 handikap olur diyorum .

oklahama broklyn maçında ilk çeyrek 56.5 üst denenir ama maç sonu broklynn kaçmaz diye düşünüyorum.

minnesota memphis maçında ilk çeyrek 60 alt denenir ama maç sonu minnesota kaçmaz diye düşünmekteyim.

Oynayan olursa bol şans.

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Ayrıca lakers maçının ilk çeyrek ilk yarı en yüksek baremden üst oynanır.