Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Nba Kuponum

TobiasLinderoth

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,452
939
113

şöyle bir şey yapıp ufak miktar ateşledim bakalım gelirse çok iyi olacak. çok yoğun takip etmem nbayi ama az çok bilirim takımları evinde kazanmasını beklediğim takımlar tabi genelde beklenmeyen şeyler oluyor nbade ama bakalım :D

en korktuğum maç memphis

aslanlat2035

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
118
29
28
Bazı arkadaşlar zorla oynatıyormuşum,tutacaksa ben neden oynamıyorum vs. dedikleri için paylaşmamaya başladım özelden atıyorum isteyenlere,sana da gönderebilirim istersen.
hocam gönder ben yatırım bonusu aldım 200 tl param var 50 50 50 50 basacam cevrimin son aşaması bu 4 ünden 1i gelse çekerim 4 te 4 yaparsan zaten hocam direk sabahleyin paparanı bırak :)

aslanlat2035

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
118
29
28
kısıtlamak gibi olmasın seni ama 1,85 oran olması lazım sultanbeten aldım hocam bonusu 50 tl attım 50 tl aldım onu 4 kez çevirdim 200 yaptım

Ahmet34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
234
57
28
Basketseverler paylaşımlara aynen devam:)
Bilgi emeğinize laf söylemek isteyenlere aldırış etmeyin
Sizi bilen iyi biliyor
İsteyen alır değerlendirir istemeyen almaz gereksiz yorumlar yapmak isteyen hic zahmet edipte kendini küçültmesin
Gerekte yok
Herkese bol şans

aslanlat2035

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
118
29
28
Basketseverler paylaşımlara aynen devam:)
Bilgi emeğinize laf söylemek isteyenlere aldırış etmeyin
Sizi bilen iyi biliyor
İsteyen alır değerlendirir istemeyen almaz gereksiz yorumlar yapmak isteyen hic zahmet edipte kendini küçültmesin
Gerekte yok
Herkese bol şans
vallah ben anlamıyorum basketen nba den arkadaşı görüyorum çok güzel tahminleri var en azından bir şeyi yaparken emek veriyor bazı nba maçlarının altlarına yorum yapıyor gerçekten dediği gibi oluyor en azından bana 4 te 1 yapsa bile 90 tl çekerim oda kardır benim için

theking23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,002
169
63
vallah ben anlamıyorum basketen nba den arkadaşı görüyorum çok güzel tahminleri var en azından bir şeyi yaparken emek veriyor bazı nba maçlarının altlarına yorum yapıyor gerçekten dediği gibi oluyor en azından bana 4 te 1 yapsa bile 90 tl çekerim oda kardır benim için
Tamam kardeşim merak etme 4 maç paylaşacağım ayrı ayrı hepsi de 1.85 üstü orandan için rahat olsun. :)

Ahmet34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
234
57
28
Aynı yoldan sapmadan devam değerli kardesim:)
Kazançın daim olsun
Tavsiye ler göreceli kimisi dikkate alır uyar kimisi takmaz
Sen takip edip kazančlı çikabiliyorsan
Ne mutlu sana
bundan sonra dikkatli ve bol şanslar dilerim :)değerli kardesim

aslanlat2035

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
118
29
28
Aynı yoldan sapmadan devam değerli kardesim:)
Kazançın daim olsun
Tavsiye ler göreceli kimisi dikkate alır uyar kimisi takmaz
Sen takip edip kazančlı çikabiliyorsan
Ne mutlu sana
bundan sonra dikkatli ve bol şanslar dilerim :)değerli kardesim
teşekkür ederim kardeşim sana bir şey sorabilir miyim bu benim şeyde 63 sohbet yazısı var ama ben o sohbete hiç giremiyorum neden merak ettim bayadan beri konu açacaktım en son :D

Ahmet34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
234
57
28
Tamam kardeşim merak etme 4 maç paylaşacağım ayrı ayrı hepsi de 1.85 üstü orandan için rahat olsun. :)
The usta fazla bekletme misafirleri:)bir an önce basket siparislerini takdim et
Haydi göster klasını
Tahminlerinle şahlandır ortalığı

theking23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,002
169
63
Kardeşim maçları paylaştım biraz acele oldu kusura bakma oranlar da yüksek haliyle,bol şanslar diliyorum 4 maç minimum 1.85 oran.

Ekli dosyalar

theking23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,002
169
63
Sultanbet dedin diye de o siteden seçtim,umarım kazanırsın.

Ahmet34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
234
57
28
teşekkür ederim kardeşim sana bir şey sorabilir miyim bu benim şeyde 63 sohbet yazısı var ama ben o sohbete hiç giremiyorum neden merak ettim bayadan beri konu açacaktım en son :D
Rica ederim
Onu birazdan reis devreye girip cevaplandırır
Ben aciz gariban bir kulum işte:)teknik konulardan anlamam
Yinede şöyle birşey demis olayim
Sanırim alta chat kısmı varya ona direkt giriş yapabilirsin oradan bir dene ama
Reiste şimdi arkaplanda bakıyordur
O detaylı bilgiyi müsait olduğunda paylaşır
Yardımcı olur