Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Basketbol NBA Tahminleriniz Var Mı?

taylorgang

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,712
2,047
113
Reis bence artık NBA e hiç bulaşılmaz dün Charlotte - Houston maçına üst oynadım 1700₺ para gelicekti Houston gibi şerefsiz takım yok 4.çeyrek sadece ama sadece 7 sayı atmışlar 4.çeyrek toplam 40 sayı atmaları lazımdı 36 da kaldı bence oynanmamalı artık ayarlı mı diyim ne diyim bilemiyorum o 7 sayıyı 12 dakikada atmayıp onu 1 dakikada atan takım var yani yazık günah

didierdrogba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,882
1,373
113
Dostum NBA artık oynanmaz oynayacaksan maçı takip ederek per per oyna sen bilirsin yinede

didierdrogba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,882
1,373
113
Reis bence artık NBA e hiç bulaşılmaz dün Charlotte - Houston maçına üst oynadım 1700₺ para gelicekti Houston gibi şerefsiz takım yok 4.çeyrek sadece ama sadece 7 sayı atmışlar 4.çeyrek toplam 40 sayı atmaları lazımdı 36 da kaldı bence oynanmamalı artık ayarlı mı diyim ne diyim bilemiyorum o 7 sayıyı 12 dakikada atmayıp onu 1 dakikada atan takım var yani yazık günah
Geçmiş olsun dostum

Eregli123456

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,555
249
63
Bugün akşam haberlerinde uyuya kalmışım İtalya seri b da falan nasıl gollü maçlar çıkmış kahroldum yeni kalktım

Resul1994

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
77
13
8
Haklısın dost. Geçmiş olsun

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
3,091
113
dün ilk iki maç felaket geçti, kalanında sas gsw maçının 2. yarısı haricinde fena değildi maçlar :)

Resul1994

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
77
13
8
Bugün papara maffetti beni. Son kalan 35 lirayı papara ya attım. Papara gireyim dedim bi baktım güncelleme gelmiş. Saat 9.45 ve 10 maçlarından 3 maç seçtim 10 oran vardı ne güzel. Parayı yükleyemedigim için kaçırdım

xxberk764

🦅🦅🦅
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
3,812
113
Bakmadan oynarsanız olacağı bu oladipo harici takim da adam yok kim atacak sayiyi acaba ? Olmaz deme oluyor misal bu gece orlando va portland vucevic dışında hic biri yok orlando da simdi gider ceyreklere üst oynar yatarsınız ha olur mu olur sürpriz olur bi şekilde gelir ama eksiklere bakıp oynayın dun Houston da oladipo harici ne atan ne tutan vardı oladipo kenara gelince Houston bitmişti kısacası mac başlamadan kim var kim yok kontrol edin ama tabiki ne kadar eksik dahi olsa 7 sayı bi takım için berbat sağlık olsun geçmiş olsun kotu olmusScreenshot_20210210-014655_SofaScore.jpg