Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ne Olacak Bu Beşiktaş’ın Hali

Hipokrat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,941
5,037
113
Koskoca kulüp komedi filmi gibi her hafta ilginç goller yiyor Mert kova gibi adam , Şenol Güneş’in gayrımeşru kasetlerini saklayan Cenk Tosun ve şişirile şişirile kendini kaybeden ve Türkçe küfür etmeye çalışmaktan başka bir şey yapmayan Rosier , soluma çekip vursam mı yoksa birdaha mı soluma çeksem diye düşünen trafikte hatalı sollamadan dolayı trafikten men cezası alan Ghezzal ve daha niceleri... En çok aboubakar a üzülüyorum, takım gerçekten hiç iyi oynamıyor futbolda 2 altın kural vardır; biri atanın iyi olacak diğeri de tutanın, Cenk topu ezip duruyor atakları öldürüyor kayseri maçında 3 net pozisyon kaçırdı Masuaku koca kıçını kaldırıp dripling mi yapsın sol içten orta mı açsın? Babam Beşiktaşlı ben Galatasaraylıyım adam evde sinir krizleri geçiriyor ,normalde dalga geçerim alay ederim amma velakin koca kulübün bu duruma düşmesi içler acısı, her sıkıştğında Ghezzalk geri almakla Şenol Güneş’i çağırmakla bu iş olmaz. Maç üzerinden yorum yapmıyorum, genel olarak kulüp hiç iyi bi durumda değil Beşiktaşlı olsam kafamı duvarlara vuruyordum.
Fikirleriniz nelerdir?
Aslinda lig baslamadan tum senaryo belliydi ben fenerliyim biz de cok iyi transferler yaptik Galatasaray da ayni sekilde yapti.Besiktas ve Trabzon vizyon olarak da transfer olarak da cok altta kaldi belliydi yani bu sene ligin sadece fener ve Galatasaray arasinda gececegi

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,834
10,435
113
Onu bunu birakin benim arkadasin psikolojisi bozuldu amk cocuga üzüldüm adam hasta besiktasli 4000 parasi vardi odemesi vardi sen git 2-0 dan geride kalan süre bjk oyna 4-0 olsun sonra 2 tane at heveslendir 1 golden adami yatir sinir hastasi oldu cocuk 4 tanede yenmez be

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,208
44,336
113
Onu bunu birakin benim arkadasin psikolojisi bozuldu amk cocuga üzüldüm adam hasta besiktasli 4000 parasi vardi odemesi vardi sen git 2-0 dan geride kalan süre bjk oyna 4-0 olsun sonra 2 tane at heveslendir 1 golden adami yatir sinir hastasi oldu cocuk 4 tanede yenmez be
oyuzden besıktasa bahıs almam varsa macı ızlerım bugunku macı sınırden ızlemedım bıle

Gokhandgnc35

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,834
10,435
113
Haftaya param olursa besiktasa handikap oynucam bak nasil atiyor catir catir 2 3

Gokhandgnc35

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,834
10,435
113
6 dan az atarsa deplasmanda forumu bırakırım
Bence büyük konusma dostum aklima koftecim geldi adam Galatasaray 7 atacak dedi basaksehire degisik şeyler söyledim sansima 7 atti rezil olduk @Penaltı dostuma daha adama para gonderemedik sıkıntılardan 🤣🤣