Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ne Olursa Olsun Haklının Yanında Olacaksın

Mirliva

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,767
1,861
113
Buradaki hak dini yönden bir hak mı allah aşkına ben öyle bir şey mi ima ettim bu adamın bu siteden parayı alması hakkı siteler bunun için var
Bunu ceza sahası sol çapraz yönü cart curt yok kardeşim.
Kendi bilincinde yorumlayıp şöyle hak felan da diyemezsin.
Kumar oynuyorsun kazandın tmm buna saygı beklemek ne?
Dünya'yı sanki 5dk. önce kurtardın da karşılığı bu diyorsun.. :)

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
Kumara karşı olduğumu sen söyledin?
Peki kumarı ne zamandır hâk görüyorsun? :)
Benim anlamadigim dikkatimi cekti . Her konuda niye millete saygisizlik yapiyorsun ? Adam sana usluba dikkat et saygili ol diyor. Dalga gecer gibi asiri saygili oldu diyon. Konu sahibine laf atiyon yorum yapanlara admine herkese. Her konuda yapiyon ama bunu . Sanal erkeklik bisey kazandirmaz kardes . Gerek yok yapma

Mirliva

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,767
1,861
113
Benim anlamadigim dikkatimi cekti . Her konuda niye millete saygisizlik yapiyorsun ? Adam sana usluba dikkat et saygili ol diyor. Dalga gecer gibi asiri saygili oldu diyon. Konu sahibine laf atiyon yorum yapanlara admine herkese. Her konuda yapiyon ama bunu . Sanal erkeklik bisey kazandirmaz kardes . Gerek yok yapma
Saygısızlık dediğin şey senin yorumun bunu genele ithaf etmesek?
Her konu da böyle bir tutum içinde değilim kendinizle karıştırmayın.

Kadircankhrmn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,229
1,756
113
Erkeklikten önce insanlık önemli ama kavrayamıyorlar

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,846
76,357
113
Alamadın mı daha kardeşim dün makara konusunun içine geldin umuta 20 lira arıyoduk biraz taş gibi oldu 200e çözeriz falan filan ama son durum nedir

Starmet34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
922
298
63
Nasıl ödediler moruk hesabı kapatmamislarmiydi,holigan dan tokat yedim bende helal olsun mayayı kurtarmışsın

sanameterio

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,904
3,192
113
Çekim geldi şimdi ben bu Rolling işinden pek ayıkmıyorum modlara atsam parayı onlar yapsın. O şekil oluyormu. Beni bi yönlendirin. Sadece tek şart @bayramyay1 wildcard lı Rolling başarılı olursa onun ödülü garanti olsun. Screenshot_20200620-195853.jpg