Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ne Yapmam Gerekiyor

Rellax13

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
118
68
28
Beyler ben evliyim kumara falanda çok para basmam borcumda dudak ucuklatacak bir borç değil ama evlendikten düğündü evdi derken borcum 130 oldu sonra işe girip 80e indirdim her şey iyi gidiyordu. Geçen ay çok sevindirici bir haber aldım polislik mülakatlarını başarıyla geçmişim eğitime çağırıyorlar ortalama 8 10 ay sürüyor 12 gün sonra teslim olmalıyım ama 80k borç var ve günleri geçti hepsinin sizce ne yapmalıyım bu borcu nasıl düzeltebilirim

Muroo1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
23,499
9,832
113
Beyler ben evliyim kumara falanda çok para basmam borcumda dudak ucuklatacak bir borç değil ama evlendikten düğündü evdi derken borcum 130 oldu sonra işe girip 80e indirdim her şey iyi gidiyordu. Geçen ay çok sevindirici bir haber aldım polislik mülakatlarını başarıyla geçmişim eğitime çağırıyorlar ortalama 8 10 ay sürüyor 12 gün sonra teslim olmalıyım ama 80k borç var ve günleri geçti hepsinin sizce ne yapmalıyım
Bizi alma ne yapıyorsan yap

nocomment

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,295
303
83
valla 130 ile iyi kurtulmuşsun :D bir şey olmayacak kime borçluysan söyleyeceksin ailene de söyleceksin

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
48,885
24,137
113
Beyler ben evliyim kumara falanda çok para basmam borcumda dudak ucuklatacak bir borç değil ama evlendikten düğündü evdi derken borcum 130 oldu sonra işe girip 80e indirdim her şey iyi gidiyordu. Geçen ay çok sevindirici bir haber aldım polislik mülakatlarını başarıyla geçmişim eğitime çağırıyorlar ortalama 8 10 ay sürüyor 12 gün sonra teslim olmalıyım ama 80k borç var ve günleri geçti hepsinin sizce ne yapmalıyım bu borcu nasıl düzeltebilirim
Bankayaysa bisey olmaz ustune bisey yoksa versinler icraya sen işine gir zaten 2 ayda halledersin baslayinca

nocomment

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,295
303
83
80 şuan aileme söyledim bu haberi alınca ama olumlu yanıt almadım biraz muhafazakar ailem var
yani sonuçta yuva kurarken bu borcu yapmışsın, muhafazakar ise zaten daha anlayışlı olmalılar. eğitim de maaş verilmiyor dimi ? banka borçların ise 3 ay a kadar bekle sonra tekrar yapılandır vs vs yani

aslanemre12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
248
57
28
Knk borcun çok değil kasma canını mı alçaklar eğitimin bitince rahat rahat ödersin

executioner

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,321
1,670
113
bankayla konuş durumu anlat öteleyebilirler isterlerse

Rellax13

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
118
68
28
yani sonuçta yuva kurarken bu borcu yapmışsın, muhafazakar ise zaten daha anlayışlı olmalılar. eğitim de maaş verilmiyor dimi ? banka borçların ise 3 ay a kadar bekle sonra tekrar yapılandır vs vs yani
Faize karşılar kanka öderlerse bir daha açarmışım sanki k.kartı olmadan hayat ilerliyorda

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
40,984
44,002
113

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
48,885
24,137
113
Üstüme bir şey yok ama işe girene ilk maaşı alana kadar o borç hem 3 e katlar hem 14 ay geçikmiş olur
Ne zman işe giriyosun yani ailenin haberi varsa sorun olmaz en fazla eve kagit falan gelir miktarda fazla olmadigindan sorun olmaz bence borcun kime bu arada ve icraya dustu mu

Rellax13

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
118
68
28
İcraya düşmedi 33 bir bankaya 32 bir bankaya diğer bankalara da ufak tefek borçlar

NFK19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
741
488
63
Banka borcu en fazla 3 ay erteler hiçbir banka 14 ay borç beklemez bu durumda yapılması mantıklı olan eşin çalışabilir ailen bir destek vermiyorsa eşin çalışıp mümkün olduğu derecede sen maaş almaya başlayana kadar borçlarını ödeyebilir mümkün olduğunca tabi çocuğunz falan yoksa

explode

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
66
18
8
Kartı kapatırlar 36 aya kadar banka yapılandırma yapar tabii faizle borcun ne kadar yükselir onu bilemem git bankayla goruş en doğru cevabı o şekilde alırsın .