Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Neden ve Nasıl Bu Hale Geldik?

hajdarevo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
405
203
43
Dostlar hepinize selamlar promoydu bonustu oydu buydu derken resmen robot gibi yaşıyoruz. Önlerine havuç tutulan ama asla havuca ulaşamayan deney faresi gibiyiz. Bugün şunu farkettim uzun zamandır ne bir arkadaşımla dışarı çıkmışım ne de kendim için birşey yapmışım sürekli aynı güne uyanıyor aynı şeyleri yapıyor ve aynı şekilde günlerimi tükettiğimi farkettim bu uzun süredir böyle ve artik çok canımı sıkmaya başladı. Zaten kumar yüzünden pek kimsem kalmadı önce sevgilim terketti sonrada dost bildiğim (sandığım) insanların gerçek yüzünü gördüm.

Açıkcası insanlardan ve hayattan hic bir beklentim kalmadı bu dünyanın kötülüğü ve bireyselciliği öyle bir seviyeye ulaşmış ki mümkün değil düzelemez en azından benim artık inancım kalmadı. Herkes ve herşey sahte en yakının bile sadece menfaati için seninle oluyor herkes kumarcı olmuş hep kazanmak istiyolar herşeye sahip olmak istiyoruz ama kendimizi bitiriyoruz insanlıktan çıkıyoruz.

Ülke gencliginin yüzde 80 i kumarci olmus yazık bize yazık herşeye.

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,017
43,589
113
Valla kumarı da oynarım mekanlara da giderim konserlere de gidelim evde oturup asosyal gibi takılmak genç bi adama yakışmaz kalabalıkta kaybolmadan hayat geçmiyor benim felsefem böyle insan yaşadığını bilmeli aşık olmalı kazanmalı kaybetmeli tecrübe edinmeli keşke kumara başlamasaydık ama oldu bi kere yapacak bir şey yok gittiği yere kadar devam etinden korkanın kemiğini seveyim

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,055
22,628
113
Harbiye konseeleri festivalleer takulirim alirim karimi oglumu affermwm

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,055
22,628
113
Haftanin 3 gunu macka parkinda yiz icecigini al 2 es dost on numaea oluyo

adonisssss

Özel Vip Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
350
212
43
şahsi fikrim temel kaynağa inersek ülkenin ekonomik durumu ve koyun sürüsü.. sadece bir ev kirası şuan antalyada en ölü 10 k.. bir bekarın açlğık sınırı 17k.. asgari ücret 11k.. daha bugün döviz kurları yeni rekorlar tazeledi. ve gidişat hiç iyi görünmüyor..

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,609
5,157
113
Kral çok düşünme manyak olursun.
Bilinçli kumarbaz olmak, farkinda olmak cok buyuk sıkıntı yaratir. Çünkü ne yaparsan yap bu durum degismeyecek. Saf safdirik olmak gerekiyor,o zaman degissin istedigin biseyde olmaz 😀