Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Neden ve Nasıl Bu Hale Geldik?

pandiktor

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
838
336
63
valla dostum benim çevrem metçi dolu onlarda görüyordum hiç bulaşmam diyordum 2 hafta öncesine kadar... 2 depremi de gördüm depremden önce dericilik yapıyordum işlerim yeni yeni yoluna girmişti tam kazanmaya başladım derken bir deprem hem çocukluğumun geçtiği yerleri hem tanıdığım sevdiğim insanları hem de kurduğum iş düzenini mahvetti.. borç batağına saplandık başka şehire yerleştik oradan oraya sürüldük derken aç kalmamak için günlük 400 liraya inşaatlarda çalıştım baktım para yetmiyor başka işlere baktım daha da yüzüm gülmedi şimdi hayatım bombok işsizim millet çok komik rakamlara iş teklifi yapıyor hani garip kaldık ya düşene bi tekme de bizim kendi halkımız atıyor maalesef... ailem başka şehirde yaşıyordu onların yanında geldim bakalım burada bir düzen oturtursam inşallah kendime hayat kurmaya çalışıyorum bir tane de kedim var dert ortağım oldu bi hastalandı da ölecek korkusuna veterinere bi dünya borçlandım onun borcunu öderim diye düştük buralara işte şimdi elde birikmiş para yok bankaya borç var iş desen o da yok burada sinyalciler gibi deneme bonusu çekiliş kovalıyoruz cidden şu duruma düştüğüm için kendimden çok utanıyorum :(

pandiktor

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
838
336
63
valla dostum benim çevrem metçi dolu onlarda görüyordum hiç bulaşmam diyordum 2 hafta öncesine kadar... 2 depremi de gördüm depremden önce dericilik yapıyordum işlerim yeni yeni yoluna girmişti tam kazanmaya başladım derken bir deprem hem çocukluğumun geçtiği yerleri hem tanıdığım sevdiğim insanları hem de kurduğum iş düzenini mahvetti.. borç batağına saplandık başka şehire yerleştik oradan oraya sürüldük derken aç kalmamak için günlük 400 liraya inşaatlarda çalıştım baktım para yetmiyor başka işlere baktım daha da yüzüm gülmedi şimdi hayatım bombok işsizim millet çok komik rakamlara iş teklifi yapıyor hani garip kaldık ya düşene bi tekme de bizim kendi halkımız atıyor maalesef... ailem başka şehirde yaşıyordu onların yanında geldim bakalım burada bir düzen oturtursam inşallah kendime hayat kurmaya çalışıyorum bir tane de kedim var dert ortağım oldu bi hastalandı da ölecek korkusuna veterinere bi dünya borçlandım onun borcunu öderim diye düştük buralara işte şimdi elde birikmiş para yok bankaya borç var iş desen o da yok burada sinyalciler gibi deneme bonusu çekiliş kovalıyoruz cidden şu duruma düştüğüm için kendimden çok utanıyorum :(
depremden önce hayatıma çok özel biri girdi her ne olursa olsun arkamda durdu beş parasız kaldığım halde yanımda durmaya devam ediyor iş konusunda çok baskı yapıyor haklı olarak evlilik için kendini güvence altına almak istiyor her gün konuşmalarımızda bu iş problemi tekrar tekrar açılıyor artık panik ataklarıma engel olamıyorum depremden beri uyuyamıyorum zaten o ayrı problem cidden hiç düşünmeden takılabildiğim bir ortam burası inşallah her şey gönlümüzce olur da güzel bir hayatın sefasını süreriz allah hepimize hayırlı kapılar açsın inşallah

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,055
22,628
113
depremden önce hayatıma çok özel biri girdi her ne olursa olsun arkamda durdu beş parasız kaldığım halde yanımda durmaya devam ediyor iş konusunda çok baskı yapıyor haklı olarak evlilik için kendini güvence altına almak istiyor her gün konuşmalarımızda bu iş problemi tekrar tekrar açılıyor artık panik ataklarıma engel olamıyorum depremden beri uyuyamıyorum zaten o ayrı problem cidden hiç düşünmeden takılabildiğim bir ortam burası inşallah her şey gönlümüzce olur da güzel bir hayatın sefasını süreriz allah hepimize hayırlı kapılar açsın inşallah
Nw yapip edip is bulacaksin ne aza ne.coka bakacaksin

GedsonFernandes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,162
6,128
113
Gece gece darmadağın ettin be kardeşim bizde derdimiz var diye ortalıkta geziyoruz umarım herşey gönlünce olur keşke imkanım olsa ufak bir şans parası atardım hayırlı gecelerin olsun

ragoo10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
266
178
43
İki hafta öncesine kadar demişsin.yanlis anlamadiysam bulasmissin biraz sanırım.dostum kullandiysan bir an önce dön kumarla birleşince daha kötü durumlara yol açıyor.diger durumlar halolur bir şekilde hayat iniş çıkışlarla dolu ama dipte kalmaya ısrar etme

pandiktor

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
838
336
63
İki hafta öncesine kadar demişsin.yanlis anlamadiysam bulasmissin biraz sanırım.dostum kullandiysan bir an önce dön kumarla birleşince daha kötü durumlara yol açıyor.diger durumlar halolur bir şekilde hayat iniş çıkışlarla dolu ama dipte kalmaya ısrar etme
zaten para yatıracak lüksüm yok başkan sitelerin amacı belli kazanmadan kazandırmıyor elime geçen 3 kuruş parayı yatırmam sadece deneme bonusu çekiliş falan kovalıyorum öyle bir seferlik sistemi çözmeye cebimden 100 lira yatırdım fazlası yok gerisi hep deneme bonusu

ahmet62

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
802
412
63
suan kumar bonus disinda oynanmaz siteden alsan 10 bin sevinirsin ama 10 nin artik harclik gibi birsey..400 k vurmadikca kazandim deme onun icinde 3 gunluk kupon yapican atican 1000 gelirse gelir slotla falan oynarsan adami gotunden kan alir siteler..herkezin pragmatikte kendi kullanici adina kasasi var sizin bilmediginiz o miktar yukdeldikce kasa senin paranin yuzde 15 ini sana geri atar sende kazandim dersin argoritmada

Byekrem

DOĞAKE HUZURKE--
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
134
74
28
Kumarın yaygınlaşması çok normal. Ekonomik sıkıntılardan dolayı insanlar kolay kazanç arıyorlar.

Furkefe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,106
469
83
150 bin borç var nasıl ödeyeceğim bilmiyorum uçuruma doğru gidiyoruz aileme söyledim ama onlarda odeyemezler

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,804
5,596
113
bizim gibi paranın değerinin olmadığı fakirlik yaşayan ülkelerdeki insanlar yasak olsa bile kumara başvurur örnek bizimle aynı durumda olan endonezya dünyada en fazla müslüman nüfusa sahip ülke kumar yasa dışı ve sağlam cezalar olduğu halde kaçak oynuyor insanlar internet üzerinde oynamayanlarda sokak aralarında zar atıyorlar eski usül belki o günü rahat geçeririm en azından diye tek sebebi fakirlik ve gelecekten ümidin kalmaması o yüzden anı düşünüyor herkes eskisi gibi değil

AlbusDumbledore

Site elamanı üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,986
13,116
113
Dostlar hepinize selamlar promoydu bonustu oydu buydu derken resmen robot gibi yaşıyoruz. Önlerine havuç tutulan ama asla havuca ulaşamayan deney faresi gibiyiz. Bugün şunu farkettim uzun zamandır ne bir arkadaşımla dışarı çıkmışım ne de kendim için birşey yapmışım sürekli aynı güne uyanıyor aynı şeyleri yapıyor ve aynı şekilde günlerimi tükettiğimi farkettim bu uzun süredir böyle ve artik çok canımı sıkmaya başladı. Zaten kumar yüzünden pek kimsem kalmadı önce sevgilim terketti sonrada dost bildiğim (sandığım) insanların gerçek yüzünü gördüm.

Açıkcası insanlardan ve hayattan hic bir beklentim kalmadı bu dünyanın kötülüğü ve bireyselciliği öyle bir seviyeye ulaşmış ki mümkün değil düzelemez en azından benim artık inancım kalmadı. Herkes ve herşey sahte en yakının bile sadece menfaati için seninle oluyor herkes kumarcı olmuş hep kazanmak istiyolar herşeye sahip olmak istiyoruz ama kendimizi bitiriyoruz insanlıktan çıkıyoruz.

Ülke gencliginin yüzde 80 i kumarci olmus yazık bize yazık herşeye.
28-31 ekim de payfixte 30k ya yakin para döndü cepte 20 lira nakit yok , sabah son 68 lirami simdi yine 1400 yaptim , onu da geri veririz , eşşek bile ayni cukura 2 kere düşmezmiş bizden eşşek bile olmaz , bol sansScreenshot_20231031-151451_PayFix.jpgScreenshot_20231031-151512_PayFix.jpgScreenshot_20231031-151517_PayFix.jpg

AlbusDumbledore

Site elamanı üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,986
13,116
113
150 bin borç var nasıl ödeyeceğim bilmiyorum uçuruma doğru gidiyoruz aileme söyledim ama onlarda odeyemezler
Dost eger calisiyorsan 150k para degil , asgari ucret bile alsan ayda 7 8 k borcunu odesen bazi aylarda bu tutari 10k yapsan 1 senede temize cikarsin , bizdeki hata 150 kyi tek seferde yapip odemeye calismak , bunu yapmaya devam ettikce o borc 450k olur

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
varsın kımsen olmasın sosyal hayatın olmasın. kumar herşeye değeer

Furkefe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,106
469
83
Dost eger calisiyorsan 150k para degil , asgari ucret bile alsan ayda 7 8 k borcunu odesen bazi aylarda bu tutari 10k yapsan 1 senede temize cikarsin , bizdeki hata 150 kyi tek seferde yapip odemeye calismak , bunu yapmaya devam ettikce o borc 450k olur
Nakit çekilmiş borç hepsi tekstili değil günlük fazi işliyor

pandiktor

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
838
336
63
yok be aga cidden buralar bana göre değil insanda önce şans olacak kazanmak için bir şeylere denk geliriz diye yaptık yine bir şeyler sanki ölü g*tünü parmakladık yine başı aldık anasını satayım garibanın yüzü gülür mü