Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Neslican Tay Hayatını Kaybetti

Sword08

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
1,845
113
Bir süredir kansere karşı mücadele eden, hastalığı yüzünden bir bacağını kaybeden ve sosyal medyada umut dolu paylaşımlarıyla tanınan Neslican Tay hayatını kaybetti....

Gencecik pırıl pırıl hayat dolu bir genç kız. takip ediyordum TV den gerçekten çok üzüldüm takdiri ilahi ama ölüm gençlere çocuklara yakışmıyor Allah geride bıraktıklarına sabır versin

BySinister

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
204
53
28
Oy oy Allah'ım rahmet eylesin yüreğimi darladın modum ver bir sigara:(

mozart44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,017
265
83
yaşamayı çok fazla istiyorum demiş kader işte ölmek isteyenler ölmüyor yaşamayı sevenler ölüyor hayat işte Allah rahmet eder inş.

Hasant

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,150
304
83
Onkoloji koridorlarinda 2 ay gecirdim geceli gunduzlu..
Ölüm ani dünya fani.Bu illetten kurtulus yok.
Kanseri yendi !!! diye birsey yok abicim doktorlar iyi biliyor bunu o "yenenlerin" yendigi kanser degil.
Empati yaptim o 2 ay boyunca kemoterapinin 2.seansindan sonra ben sahsen 3. Kemoterapi seansi yerine ölmeyi yeğlerim.
Cok kotu bir sey Allah dusmanima bile vermesin.
Allah rahmet eylesin mekani cennet olsun.

osaka33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
614
146
43
Sizin son sözlerinin ne olurdu oleceginizi bilseydiniz

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,200
6,394
113
Az evvel kanal D de filmi gösteriliyordu, şu kızın yanında biz nasıl bir mahlukatiz, kumarı, kodları, paraları sorun edip, intihar i düşündük ettik,bu kızda ki azim, inancın onda biri bizde yok, mekânı cennet olsun.