Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu No2bet 250 TL Deneme Bonusu

Burcu2633

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
64
4
8
250₺ Deneme bonusu nun çevirimini tamamladım. Çekim talebi oluşturdum ödeme gelince tekrar bilgi ileteceğim. Konuyu açan arkadaşıma teşekkürler şimdiden.

Screenshot_20240621_033250_com.android.chrome.jpg

Burcu2633

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
64
4
8

devas55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
627
316
63
Dostlar adamlar ilk çekimi ödüyor sonra her gün 250 yine ekleniyor ama çevrimi yapıp çekim yapmak isteyince 5 adet yatırım şartı diyorlar deneme bonusu için. Ben böyle aptalca talep görmedim aq. 5 adet yatırım nedir ilkini çektim 2. yi çektirmedi bana yatırım istedi 5 adet. 😉

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,708
1,087
113
Bu siteye dikkat sakin yatir8m yapmayın patlarsiniz odemeiyorlar her gün 40 mesaj

Goko1625

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
71
12
8
Bak Bu çok iyiydi işte burcu boombett efsanesi kolay unutur mu

akonlyyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
873
432
63
Gördüğüm en oç site colugunu çocuğunu skkm bunların 35 defa reddettiler canlı destek engelledi. Çekim yapanlsr bi yatırım yapın o zaman görün bu piclerin gerçek yüzlerini
Dostum sen bu siteye nasıl yatırım yaptın. Deneme bonusu çekimini yollamiyor bu itler

Ferhatd

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,184
1,191
113
Bı ben çekemedim herhalde aq oyunu 50 liradan bonusa giriyorum 200 lira ödüyor

SairBey

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17
4
3
BU SİTEDE VERDİKLERİ 250 TL BONUSU 50 KAT ÇEVİRİP 250 TL TALEPTE BULUNDUM 1 SAAT BEKLETİP SONRASINDA İPTAL ETTİLER CANLI DESTEĞE SORUYORUM İPTAL SEBEBİN 5 YATIRIM YAPMANIZ GEREK DİYİP ENGELLEDİLER NE ÇEVRİM YAPIN NE BELGE GÖNDERİN LANET BİR SİTE BU YATIRIM DA YAPMAYIN ASLA