Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı NoEscapE / Gelirse Mutlu Oluruz

Marley15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,669
12,994
113
Gerçekten bu yazdığına diyecek söz bulamıyorum inşallah benim durumuma düşmezsin Rabbim seni ıslah eylesin Allah'a emanetsin
Biz de düştük 3-4 yıl önce üniversite . Yerden izmarit toplayıp içtiğimi bilirim. Paramızın olmadığı zamanlar olabiliyor . Zor zamanlar olabiliyor . Ama kimseye boyun egmiyoruz. Ulan ben evde sadece 3 tane soğan kaldı diye haşlayıp sadece soğanla 3 gün dayandığımi bilirim . @Shellac Bu dilenci arkadaşa ban atabilir miyiz . Bunların sayısı iyice arttı

Marley15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,669
12,994
113
Gerçekten bu yazdığına diyecek söz bulamıyorum inşallah benim durumuma düşmezsin Rabbim seni ıslah eylesin Allah'a emanetsin
İnsanlar burada babasının hayrına totem yapmıyor zaten . Bir umut belki kazanır da bana da içinden gelip dm atar diye totemliyor . Alemin akıllısı siz misiniz

16kenan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
965
301
63
İnsanlar burada babasının hayrına totem yapmıyor zaten . Bir umut belki kazanır da bana da içinden gelip dm atar diye totemliyor . Alemin akıllısı siz misiniz
Ben akıllıyim demiyorum burda bende bı şans diyerek takip ediyorum çekilislere katılıyorum iş başvurusu yaptım bekliyorum sigara içmiyorum .

Marley15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,669
12,994
113
Yamanbaba yardım etti Allah razı olsun pazarlim duzcem sende dolap için peynir almak ici. Edersen çok sevnirim yok dersen de canın saolasun
Bu ne demek oğlum o zaman . Ondan pazar parası iste. Diğerinden peynir zeytin parası iste . Ben de et yardımı yapayım mı . Olur mu . Antrikot ,Kobe eti ,bonfile ne alayım

16kenan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
965
301
63
Yanlış yazmasim reis kusura bakma gerçekten sinirim bozuldu beni başkasıyla karistiyorlar dileniyormuyum burda ben kaç yıldır üyeyim foruma kim gördü dilendigimi 2 ay işsiz kaldım böyle.oldum ama başvuru yaptım bekliyorum Allah'ın izni ile duzelicek bu durumlar

16kenan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
965
301
63
Bu ne demek oğlum o zaman . Ondan pazar parası iste. Diğerinden peynir zeytin parası iste . Ben de et yardımı yapayım mı . Olur mu . Antrikot ,Kobe eti ,bonfile ne alayım
Ben fazlada gözüm yok peynir almak için şansım varsa verirler yoksa canları Saolsun sen hiç aç kalmamissin gerçekten yazık sana

Yamanbaba

🄺🅁🄰🄻🄸🄽🄸🅉 🄶🄴🄻🄳🄸
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,022
2,020
113
Arkadaşlar forumda para istemek yasak gönlümden kopmuştu yolladım lütfen kavga etmeyin

TayfunWhite

Since 1963🐊🟢⚪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
30,625
9,650
113
Ben susmayı tercih ediyorum böyleleri çok türedi gercekten

Marley15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,669
12,994
113
Ben fazlada gözüm yok peynir almak için şansım varsa verirler yoksa canları Saolsun sen hiç aç kalmamissin gerçekten yazık sana
Lan ne anlatıyorum ben sana . Ne yazıyor yukarıda okudun mu . Yaman atmış . Bir de utanmadan daha fazlasını istiyorsun. Aç olan adam şu an burayı bırakıp hemen markete ,fırına gitmişti . Gözünüz doymaz ki .